Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: D5000 problem

  1. #1

    Domyślnie D5000 problem

    Witam
    Wybrałem się dzisiaj troszkę popstrykać i zrobiłem ponad 500 zdjęć. Jednak mam tylko 310 pozostałe wyglądają tak:

    http://img716.imageshack.us/i/dsc0385.jpg/

    co to może być ? uszkodziła się karta czy coś z aparatem?
    Robiłem na innej karcie teraz ze sto zdjęć i jest oki
    Proszę i Wasze opinie aparat zakupiony w piątek
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  2. #2

    Domyślnie

    Jak sam zauważyłeś -- dupnięta karta. Spróbuj ją sformatować w aparacie, może to coś da... Jeśli nie -- do wymiany.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  3. #3

    Domyślnie

    ku........ a takie fajne ujęcia tam były. To tak jak się kupuje takie gówna jak PLATINUM przestrzegam wszystkich.
    czy nic się nie da zrobić z tymi zdjęciami?????
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  4. #4

    Domyślnie

    Karta dała się sformatować więc teraz to już nie wiem co się stało czy to wina karty czy też aparatu?
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  5. #5

    Domyślnie

    Wyrzuć tą kartę i kup nową porządną.
    Mała oszczędność, a powoduje później dużo nerwów.
    Nikon D5000/grip/18-105 VR/ 35 1.8/ Nissin Di622 itp.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patryk_wawa Zobacz posta
    Wyrzuć tą kartę i kup nową porządną.
    Mała oszczędność, a powoduje później dużo nerwów.
    Tak zrobię tylko zastanawia mnie dlaczego poprawnie się sformatowała i próbowałem zapisywać zdjęcia i też jest oki. czy to nie aby wina aparatu?
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  7. #7

    Domyślnie

    Nie... to nie wina aparatu. Takie karty są nieobliczalne. Teraz jest ok, a za kilka dni/tygodni/miesięcy znów może ześwirować. Lepiej kup coś bardziej sprawdzonego typu SanDisk.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Nie... to nie wina aparatu. Takie karty są nieobliczalne. Teraz jest ok, a za kilka dni/tygodni/miesięcy znów może ześwirować. Lepiej kup coś bardziej sprawdzonego typu SanDisk.
    Kupię na pewno tylko martwi mnie czy to czasem nie aparat. Mam go od piątku i bardzo mi się podoba nie chciałbym się z nim rozstawać

    Tak jak radziłeś kupię ze dwie 4gb Sandiska tylko jeszcze się zastanawiam jakiego o jakiej szybkości. Chcę też troszkę RAWa wypróbować
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rdcom Zobacz posta
    Tak jak radziłeś kupię ze dwie 4gb Sandiska tylko jeszcze się zastanawiam jakiego o jakiej szybkości. Chcę też troszkę RAWa wypróbować
    Ja używam Extreme III i bardzo sobie chwalę
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  10. #10

    Domyślnie

    Kup SanDiska typu Ultra II, albo jakiegoś Extreme tylko uważaj na podróbki.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •