Witam jestem nowym uzytkownikiem ktory nie moze pisac nowych telatow w dziale (dla nowych userow,nie wiem czemu,dlatego prosze admina o przeniesienie mojego tem do innego dzialu
zastanawiam sie nad kupnem lustra firmy nikon moj wybor padl na 2 aparaty d90 lub d300s ktory lepiej wybrac ?
od okolo 4 lat mam KM Dynax 5d fotografuje przyrode,portrety,krajobrazy,czasem sluby itp
czy warto dokladac do d300s ? bawilem sie nim i ma bardzo szybka serie jest ciezszy itp nikona d90 nie mialem
ceny roznia sie od siebie i to nie malo bo x2 d90 2499zl a d300s 5200 zl okolo (same puchy)
aparatu bede uzywal przez okolo 3-4 lata potem zmiana na cos innego
czy sa jakies informacje na temat nastecy d90 lub d300s ? kiedy maja sie pojawic u nas ?
prosze o pomoc dziekuje i jszcze raz przepraszam za temat nie w tym dziale
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami