Szukaj
Mam jeszcze podobną, starą Nexię. Teraz już wiem jak potroić wartość torpedy.
Zrobić ją na Jaszczomba (lub innego ptica) i zatankować do pełna oba baki![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
http://www.allegro.pl/item1029439651...od_kaunau.html
slogany z opisu są mistrzowskie![]()
Coś dla konesera
Nikon F5 50th anniversary
No tak... Jak rabat to tylko 100%
Chyba, że czegoś nie rozumiem z przekazu
Pewnie "za darmo" dotyczy tylko pleneru ale autor mógł opisać to jaśniej
http://allegro.pl/item1027946481_war..._za_darmo.html
Ostatnio edytowane przez frostic ; 14-05-2010 o 20:45
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Najlepszy jest cennik uszkodzeń
200zł za podstawkę
http://allegro.pl/item1026750973_sb6...b_na_komn.html
Ostatnio edytowane przez luxius ; 14-05-2010 o 20:57
Skontaktuj się z nami