Podstawkę, czy lampę?Bo ja ostatnio marzyłem o podstawce - ale w Sigma Pro Centrum nie chcieli mi dać, "bo to tylko na wystawę jest, żeby lampy stały" [omg]
EDIT:
A że jeszcze ostatnio głośno o tym chłopaku - oto jego komentarze:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=4527411
A ja głupi zastanawiam się jak tu legalnie dorobić, bo budżet cienki..
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami