Close

Strona 77 z 109 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #761

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megazordon Zobacz posta
    To ja już wolę kupić.
    Podstawkę, czy lampę? Bo ja ostatnio marzyłem o podstawce - ale w Sigma Pro Centrum nie chcieli mi dać, "bo to tylko na wystawę jest, żeby lampy stały" [omg]

    EDIT:

    A że jeszcze ostatnio głośno o tym chłopaku - oto jego komentarze:
    http://allegro.pl/show_user.php?uid=4527411

    A ja głupi zastanawiam się jak tu legalnie dorobić, bo budżet cienki..
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  2. #762

    Domyślnie

    Ha!

    Król Helios powraca w blasku chwały:

    http://allegro.pl/item1041470030_dos...mm_sample.html
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  3. #763
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #764

    Domyślnie

    tlenu mi zbrakło od smiechu

  5. #765

  6. #766

    Domyślnie

    Coś z własnego podwórka.
    Mnie rozśmieszyło że ktoś w dobie internetu i wyszukiwarek cenowych nadal ma nas za idiotów.
    A może są tacy wśród nas?

    Używany sprzęt droższy niż nówka:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=145163
    Szary, cichy człowiek.

  7. #767

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    Coś z własnego podwórka.
    Mnie rozśmieszyło że ktoś w dobie internetu i wyszukiwarek cenowych nadal ma nas za idiotów.
    hehehehe

    to samo sobie pomyślałem

    choć to może być super hiper turbo sztuka
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  8. #768

    Domyślnie

    Ktoś jest lepszy niz Szymborska

  9. #769

    Domyślnie

    http://allegro.pl/item1055071503_son...jena_gwar.html

    Nikt nie zdaje sobie sprawy jaką piękną sprawą jest możliwość stosowania tych boskich szkieł w lustrzankach cyfrowych .. Nie musimy kupować obiektywów za 5 tysięcy:

    Tj. Canon EF 70-200 f/2.8 L IS .. kosztuje właśnie koło 4,5 tysiąca i daje nam to samo

    No, niby ma on jakąś stabilizację ostrości (jejku, wystarczy trochę poćwiczyć i będziemy w stanie utrzymać 1/30s przy tej ogniskowej ..), niby jakiś tam Autofocus - a tak naprawdę w najważniejszym momencie złapie nam ostrość na przelatującego między nami a piękną modelką ptaka (np. Bielik afrykański - Haliaeetus vocifer) i stracimy niesamowite ujęcie..


    Co z tego, że będziemy mieli obiektyw z autofocusem i technologią z NASA, skoro nie będziemy potrafili W OGÓLE robić zdjęć??
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  10. #770

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/item1068443073..._nowy_bcm.html

    to była perełka, ale "aparat uległ awarii" w jakoś średnio wierzę.

Strona 77 z 109 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •