Proponuje nowy watek - najciekawsze opisy z Allegro

"aparat jest całkowicie sprawny lecz lampa jest nieczynna (a nie zepsuta)"

"Po podniesieniu wbudowanej lampy błyskowej aparat „wiesza się” wyskakuje ERROR. Wystarczy wtedy włączyć i wyłączyć aparat i wszystko działa."

"Przed zakupem proszę koniecznie o kontakt!! W wypadku nie spełnienia tego warunku odmawiam sprzedaży!"

http://allegro.pl/item167504246_eos_...d_dodatki.html