http://www.allegro.pl/item718783526_...d300_body.html
niby nic śmiesznego ale po co ten trzeci przycisk?
Szukaj
http://www.allegro.pl/item718783526_...d300_body.html
niby nic śmiesznego ale po co ten trzeci przycisk?
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
no i grip jakoś wygląda na wbudowany :P
D700+D90+SB-800+SB-900+ Tokina16-28/2.8+ N24-70/2.8+ N80-200/2.8+ N50/1.8+ Sigma 85/1.4+ N85/1.8+ Mamiya RZ67 ProII i tona studyjnych gratów
http://www.krampikowski.com
https://www.facebook.com/Krampikowski.foto
A Ten czwarty Tryb auto focusa ( "D" ) to jak działa?![]()
tego jak działa możesz się dopiero dowiedzieć po kupnie sprzętu![]()
D80 + N 24-85 + N 50 1,8 + coś jeszcze by sie znalazło
Nie ma to jak foto-reklama z logo Nikona![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
KLIK <-- tu na samym dole koleś wstawił zdjęcie i jednocześnie przeprosił autora, że je ukradł, ale zobaczcie na wytłumaczenie![]()
Dziwnym nie jest
no to nie do końca tak było z tego co widzęwłaściciel zdjęć zauważył o co chodzi. Zobacz na adres zdjęcia z jeżynami, jest z tej strony właśnie, więc autor aukcji nie mógł tego sam napisać na zdjęciu
no i pod koniec najlepsza gadka o prawach autorskich na jego aukcjach
![]()
D700+D90+SB-800+SB-900+ Tokina16-28/2.8+ N24-70/2.8+ N80-200/2.8+ N50/1.8+ Sigma 85/1.4+ N85/1.8+ Mamiya RZ67 ProII i tona studyjnych gratów
http://www.krampikowski.com
https://www.facebook.com/Krampikowski.foto
Właśnie znalazlam coś takiego...może ktoś się skusi?
http://www.allegro.pl/item715159441_...ografikow.html
Skontaktuj się z nami