Close

Strona 71 z 109 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #701

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek S. Zobacz posta
    http://www.allegro.pl/item975809356_chinski_nowy.html

    "aparat chyba z lat 80 ,,made in china , wszystko nowe"
    I ta taśma klejąca...
    To nie jest taśma klejąca. Mam takie samo govno w domu, to jest taka folia zabezpieczająca(?) kabel od flasha. Po prostu cudo nie jest rozpakowane jeszcze
    Zabawne, że 80% tych aparatów widuję zapakowanych, po co je ludzie kupowali?
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  2. #702

    Domyślnie

    Związek radziecki za darmo dawał, żebyśmy tylko nie wykupywali całej produkcji Zenitów
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  3. #703

    Domyślnie

    hehe

    http://allegro.pl/item983010642_niko...5_6gii_ed.html

    "obiektyw został trochę za mocno pociagniety no i wszystko wyleciało z niego"

  4. #704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TMB Zobacz posta
    hehe

    http://allegro.pl/item983010642_niko...5_6gii_ed.html

    "obiektyw został trochę za mocno pociagniety no i wszystko wyleciało z niego"
    Na popielniczkę się nada

  5. #705

    Domyślnie

    uszczelnić i będzie kubeczek na espresso, albo "banieczka"
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  6. #706

    Domyślnie

    może na spółke ty zrobisz sobie kubeczek, ja judasza do drzwi
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  7. #707

    Domyślnie

    Glupie pytanie: czemu wszedzie w tym watku slowo "a llegro" jest zamienione na gwiazdki?
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  8. #708

    Domyślnie

    Piotruś coś dzisiaj dłubał w słowniku słów zakazanych.
    Krzysztof Paszkiewicz

  9. #709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Glupie pytanie: czemu wszedzie w tym watku slowo "a llegro" jest zamienione na gwiazdki?
    Z tego samego, co Ty zamieniłeś to słowo na dwa :P.

  10. #710
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    Czyżby pkt.7 regulaminu...?
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

Strona 71 z 109 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •