http://www.allegro.pl/item975075859_nikon.html
Jaka porządna aukcja![]()
Szukaj
http://www.allegro.pl/item975075859_nikon.html
Jaka porządna aukcja![]()
Nie rozumiem dowcipu?
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
D700+D90+SB-800+SB-900+ Tokina16-28/2.8+ N24-70/2.8+ N80-200/2.8+ N50/1.8+ Sigma 85/1.4+ N85/1.8+ Mamiya RZ67 ProII i tona studyjnych gratów
http://www.krampikowski.com
https://www.facebook.com/Krampikowski.foto
Proszę Państwa o uwagę
Aparat Revueflex AC 1. Jest to nazwa dla niemieckich sieci Revue, a oryginalna konstrukcja nazywa się Chinon CE-3 Memotron, znana też jako najbardziej zaawansowany manualny korpus z gwintem m42. Średnia cena 150-350zł za sam korpus. A tutaj, po dokładnej analizie strategii licytowania kupiłem ja:
http://nowe.allegro.pl/show_item.php?item=967316545
Aparat moich marzeńDziękuję za uwagę
Yeeeah!
Pozdrawiam, Kamil
Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25
Sprawdziłem. W każdej aukcji z aparatami (bo było ich kilka) gość pisał, że "światłomierz pokazuje". A chodziło mu o to, że działa i wskazuje poprawne wartośći.
Nie dasz się nacieszyć, nie? :P
Pozdrawiam, Kamil
Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25
out of the body
OM10+S28-70
Phi, z Quelle było sobie zamówić
Ja poluję na takie: http://www.cameraquest.com/olyrc.htm
Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie
http://www.allegro.pl/item975809356_chinski_nowy.html
"aparat chyba z lat 80 ,,made in china , wszystko nowe"
I ta taśma klejąca...
Skontaktuj się z nami