Szukaj
Chyba się jednak "dogadali"
Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.
może nie allegro ale też perła
http://www.stuff.co.nz/oddstuff/3421...000-at-auction
i artykuł po polsku:
http://wiadomosci.onet.pl/2138759,12...elce,item.html
Pozdrawiam, Kamil
Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25
Witam,
aukcja : http://allegro.pl/item945347646_niko...ekny_stan.html
i opis (bo aukcja zniknie)
Analogowa, znakomita wyposażona lustrzanka Nikona - model F 70. Wiele pożytecznych funkcji i programów (m.in. kolorowy wyświetlacz LCD). Stan BDB - minimalne ślady użytkowania.
Kolorowy wyświetlacz LCD![]()
pozdrowienia
drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...
no jak nie jak tak. Przecież są tam kolorki. OIDP zielony jest.
nie wiem czy było, http://www.allegro.pl/item958213842_...acz_warto.html
koleś robił na weselu i wyszły zarąbiście![]()
Cyt: "ałtomatyczne ustawianie obiektywu " -cudne![]()
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Przypadkowo wkleiłem nie to co chciałem :P
Ostatnio edytowane przez jurasss1 ; 19-03-2010 o 15:14 Powód: pomyłka ;-)
===> D90 F80; Sabinka, Frotka i reszta gratów![]()
Skontaktuj się z nami