Close

Strona 70 z 109 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #691

  2. #692

    Domyślnie

    Nie rozumiem dowcipu?
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  3. #693

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Nie rozumiem dowcipu?
    A no bo wcześniej było jedynie w tytule chyba "NIKON" a w opisie: "Na razie proszę nie licytować!"
    D700+D90+SB-800+SB-900+ Tokina16-28/2.8+ N24-70/2.8+ N80-200/2.8+ N50/1.8+ Sigma 85/1.4+ N85/1.8+ Mamiya RZ67 ProII i tona studyjnych gratów
    http://www.krampikowski.com
    https://www.facebook.com/Krampikowski.foto

  4. #694

    Domyślnie

    Proszę Państwa o uwagę

    Aparat Revueflex AC 1. Jest to nazwa dla niemieckich sieci Revue, a oryginalna konstrukcja nazywa się Chinon CE-3 Memotron, znana też jako najbardziej zaawansowany manualny korpus z gwintem m42. Średnia cena 150-350zł za sam korpus. A tutaj, po dokładnej analizie strategii licytowania kupiłem ja:

    http://nowe.allegro.pl/show_item.php?item=967316545

    Aparat moich marzeń Dziękuję za uwagę
    Yeeeah!
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  5. #695

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaeF Zobacz posta
    Proszę Państwa o uwagę

    Aparat Revueflex AC 1. Jest to nazwa dla niemieckich sieci Revue, a oryginalna konstrukcja nazywa się Chinon CE-3 Memotron, znana też jako najbardziej zaawansowany manualny korpus z gwintem m42. Średnia cena 150-350zł za sam korpus. A tutaj, po dokładnej analizie strategii licytowania kupiłem ja:

    http://nowe.allegro.pl/show_item.php?item=967316545

    Aparat moich marzeń Dziękuję za uwagę
    Yeeeah!
    To dowiesz się, co pokazuje światłomierz, bo autor licytacji nie napisał.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  6. #696

    Domyślnie

    Sprawdziłem. W każdej aukcji z aparatami (bo było ich kilka) gość pisał, że "światłomierz pokazuje". A chodziło mu o to, że działa i wskazuje poprawne wartośći.
    Nie dasz się nacieszyć, nie? :P
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  7. #697

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaeF Zobacz posta
    Sprawdziłem. W każdej aukcji z aparatami (bo było ich kilka) gość pisał, że "światłomierz pokazuje". A chodziło mu o to, że działa i wskazuje poprawne wartośći.
    Nie dasz się nacieszyć, nie? :P
    ok, a jak on to sprawdził? napisał coś o tym jak się przekonał,że światłomierz "pokazuje"?
    Nie to, że się czepiam, ale na samochód na lawecie też można powiedzieć, że "jedzie"...

  8. #698

  9. #699

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaeF Zobacz posta
    Proszę Państwa o uwagę
    Dziękuję za uwagę
    Phi, z Quelle było sobie zamówić

    Ja poluję na takie: http://www.cameraquest.com/olyrc.htm
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  10. #700

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/item975809356_chinski_nowy.html

    "aparat chyba z lat 80 ,,made in china , wszystko nowe"
    I ta taśma klejąca...

Strona 70 z 109 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •