1200-1500? W tych granicach to się mieści ED ale bez VRSwoją drogą ciekawe, czy upowszechnienie się (za jakiś czas) tej nowości będzie miało wpływ na cenę poprzednika?
Szukaj
1200-1500? W tych granicach to się mieści ED ale bez VRSwoją drogą ciekawe, czy upowszechnienie się (za jakiś czas) tej nowości będzie miało wpływ na cenę poprzednika?
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
Już wpłynęło. ED już wychodzi zesprzedaży.
Sony Alfa 65 Coolpix 4200 + Tachimetr Nikon NPL352
Mam nieodparte wrażenie (subiektywne?) że nowości spod znaku C ukazują się w realnych sklepach szybciej i w większej ilości![]()
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
w którym fotojokerze w Poznaniu widziałeś? chęnie tam podjadę pomacać![]()
dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk
Myślałem, że wszyscy się zmówili na 2299, a tu:
http://www.allegro.pl/item151372028_..._24m_lodz.html
Ciekawe, czy ten sklep można autentycznie darzyć takim zaufaniem?
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
Witam! Żółto-czarny, wielkie dzięki! Właśnie zamówiłem ten obiektyw z Allegro! No cóż, firma wydaje się wiarygodna. Obiektyw jest z Niemiec, tak więc drugi rok gwarancji do zrealizowania jedynie po drugiej stronie Odry.
Cieszę się, że moja dociekliwość mogła się komuś przydaćWłasnie tam zaglądałem i aukcja nie zniknęła, z czego wynika że na Twoim egzemplarzu "promocja" się nie skończyła. Więc - jeśli komuś Łódzkie po drodze...
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
Skontaktuj się z nami