Close

Strona 21 z 120 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #201

    Domyślnie

    niż wyjść zrobić kilka fotek tego co na widoku i wrócić.

    ## z tego co widze to calkiem niezly jest, brak winetki ) uwazam ze do "focenia samolocikow " bedzie wsam raz ... teraz tylko jest jeden problem nigdzie go nie ma jak to z nikonem bywa, pomalu trzeba sie rozgladac zeby do marca kupic ..

    ps widzial go ktos w "realnym" sklepie ?

    pozdr.
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  2. #202

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gajowy Zobacz posta
    Zgadzam się odnośnie tematyki. Niestety robiąc 10 minut przerwy w pracy ciężko coś lepszego wymyślić niż wyjść zrobić kilka fotek tego co na widoku i wrócić.
    Gajowy spoko mi chodzilo o ten link http://www.pbase.com/ronhep/70300vr

    a w sumie kazde foty cos tam daja bo mozna zobaczyc i wywnioskowac

  3. #203

    Domyślnie

    Qooba zasadniczo to nie przepadam za porównaniami obiektywów, nie mogąc zrobić tych samych zdjęć raz jednym, raz drugim szkłem. Osobiście takiej możliwości nigdy nie miałem Ale cóż - przy 300 nic nowego, nadal trochę mydełko, ale chyba troszkie lepiej niż w S (subiektywne odczucie?). Przy70-200 już widzę pewną różnicę na korzyść N, przy różnych f. Jeśli chodzi o CA, to mnie nie powala na kolana Przyjemny bokeh, taki jak w Sigmie zresztą!
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  4. #204

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drakenus77 Zobacz posta
    ... teraz tylko jest jeden problem nigdzie go nie ma jak to z nikonem bywa, pomalu trzeba sie rozgladac zeby do marca kupic ..

    ps widzial go ktos w "realnym" sklepie ?
    W realnym to jeszcze nie, ale w FOTO-IT w Warszawie jest dostępny za 2299! Można go "wrzucić do koszyka" ale nie jestem pewny, że można go dostać od ręki Niestety nie mam czasu dzwonić...
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drakenus77 Zobacz posta
    ...
    ps widzial go ktos w "realnym" sklepie ?
    Ja swój egzemplarz kupiłem w "realnym" sklepie. Niestety do oglądania był tylko na chwilę i chyba nawet
    nie zdążył wylądować w "gablocie" na wystawie. Sklep dostał ponoć 2 egzemplarze i oba miały wstępną
    rezerwację. Ale widziałem jak ktoś w międzyczasie testował drugi egzemplarz.

    Najlepiej chyba dowiedzieć się kiedy jakiś sklep będzie je miał i spróbować dogadać się z sprzedawcami
    w kwestii szybkich oględzin.
    Pozdrawiam, Krzysiek

  6. #206

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drakenus77 Zobacz posta
    teraz tylko jest jeden problem nigdzie go nie ma jak to z nikonem bywa, pomalu
    Jest dostępny i to w lepszych cenach. Wystarczy tylko poszukać

  7. #207

    Domyślnie

    Mam kilka fot testowych ale imageshack mi sie wyklada - zna ktos jakis darmowy serwer gdzie moglbym to wrzucic ?

  8. #208

    Domyślnie

    Może te:
    http://imagehost.biz
    http://www.2and2.net
    http://www.imagevenue.com

    notabene - przekopiowałem to z posta - jak zamieszczać zdjęcia, więc nie przetestowałem, ale wierze @ni

    Dawaj, dawaj!
    D80 | 18-70 3.5-4.5 | 50 1.8 | 70-300 4.5-5.6 VR | Marumi CPL DHG

  9. #209

  10. #210

    Domyślnie

    Kurde przy 300mm widać dramatyczną różnicę między vr/bez vr. Niepodejrzewałem , że różnica będzie aż tak widoczna.

Strona 21 z 120 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •