Close

Strona 22 z 120 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #211

    Domyślnie

    Po pierwsze na 70mm masz niezłego Back Focusa (oceniając to zdjęcie), po drugie myślałem że obiektyw będzie lepiej sobie radził z AC a tu widzę że przymykając przysłonę nic się nie zmienia, obwódki kolorowe świecą jak neony. Proszę o więcej fotek może nefy do ściągnięcia byłoby pięknie.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  2. #212

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez proszek Zobacz posta
    Kurde przy 300mm widać dramatyczną różnicę między vr/bez vr. Niepodejrzewałem , że różnica będzie aż tak widoczna.
    Hehe, trudno zeby nie bylo widac roznicy skoro ta bez VR jest robiona na 2x dluzszym czasie (1/80 s przy 1/160s dla fotki z VR) Nawet gdyby nie bylo VR na obu zdjeciach to pewnie bylaby roznica, pomijajac jeszcze brak "powtarzalnosci" poruszń - tzn. za kazdym razem moze byc inne wiec ciezko porownywac 2 zdjecia
    Nikony

  3. #213

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Hmm...linki nie działają :/
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  4. #214

    Domyślnie

    Kurcze sam nie wiem co sie stalo - wczoraj normalnie chodzily

  5. #215

    Domyślnie

    Zrobilem dzis rano szybki tescik jeszcze przez okno - pogoda pochmurna - deszczowe zachmurzone niebo - wszystkie fotki na iso100 aby miec dlugie czasy

    1) 70mm f4,5 bez VR czas 1/10 - widac, ze porazka

    http://img40.imagevenue.com/img.php?..._123_506lo.jpg

    2) 70mm f 4,5 z VR czas 1/10 - mz widoczna różnica

    http://img150.imagevenue.com/img.php..._123_517lo.jpg

    3) 300mm f 5.6 z VR czas 1/5 ! - to najlepsze z serii jakie udalo mi sie wyciagnac w miare ostre przy takim czasie na tej ogniskowej

    http://img106.imagevenue.com/view.ph..._123_579lo.jpg

  6. #216

    Domyślnie

    Oto moje próbne zdjęcie z tego obiektywu
    Przy nienajlepszych warunkach oświetleniowych, ogniskowa 300mm czas 1/60s f5.6 ISO 400
    Nikon D200 + Nikkory 50/1,8; 180/2.8; 35/1.8; 70-300 VR; T 90/2.8; S 400/5.6; S50/1.4
    Moja galeria: http://nightelf.org/

  7. #217

    Domyślnie

    kolejne sample 70-300 dla zainteresowanych
    http://www.pbase.com/fjp/l_2006_12_dec_17

    a jak jest u nas z dostepnoscia tego szkla, ktos wie? leza na poleczkach i czekaja, czy syndrom 18-200 i zapisy na przyszly rok za 3500

  8. #218
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malisz Zobacz posta
    kolejne sample 70-300 dla zainteresowanych
    http://www.pbase.com/fjp/l_2006_12_dec_17

    a jak jest u nas z dostepnoscia tego szkla, ktos wie? leza na poleczkach i czekaja, czy syndrom 18-200 i zapisy na przyszly rok za 3500
    W MM w Częstochowie na półce za 2299 zł.

  9. #219

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kloseque Zobacz posta
    No i jak dla mnie wszystko jasne, gdyby tylko sprzęcik kosztował jakieś 1200-1500 zł. Przy takiej cenie wolałbym raczej używaną Sigmę 100-300/4. Fotki pokazują że to fajny słoik
    No ale nie sposob jej dostac. Na allegro nie ma..

  10. #220

    Domyślnie

    Szanowni użytkownicy 70-300 VR a może jakiś konkretny teścik a nie tylko zajawki? byłoby super
    D300 | N35 1.8 | N17-55

Strona 22 z 120 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •