Close

Strona 23 z 120 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #221

    Domyślnie

    1200-1500? W tych granicach to się mieści ED ale bez VR Swoją drogą ciekawe, czy upowszechnienie się (za jakiś czas) tej nowości będzie miało wpływ na cenę poprzednika?
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  2. #222

    Domyślnie

    Już wpłynęło. ED już wychodzi zesprzedaży.
    Sony Alfa 65 Coolpix 4200 + Tachimetr Nikon NPL352

  3. #223

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malisz Zobacz posta
    kolejne sample 70-300 dla zainteresowanych
    http://www.pbase.com/fjp/l_2006_12_dec_17

    a jak jest u nas z dostepnoscia tego szkla, ktos wie? leza na poleczkach i czekaja, czy syndrom 18-200 i zapisy na przyszly rok za 3500
    z dostępnością jest różnie - trochę syndrom 18-200 ale się pojawiają

  4. #224

    Domyślnie

    Mam nieodparte wrażenie (subiektywne?) że nowości spod znaku C ukazują się w realnych sklepach szybciej i w większej ilości
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  5. #225

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez comes Zobacz posta
    W MM w Częstochowie na półce za 2299 zł.
    ## Poznan - FOTO JOCKER = 2299 wczoraj widzialem :P kupie w styczniu jak opadna emocje swiatecznych zakupow
    Ostatnio edytowane przez drakenus77 ; 20-12-2006 o 23:20
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  6. #226

    Domyślnie

    w którym fotojokerze w Poznaniu widziałeś? chęnie tam podjadę pomacać
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  7. #227

    Domyślnie

    Myślałem, że wszyscy się zmówili na 2299, a tu:
    http://www.allegro.pl/item151372028_..._24m_lodz.html
    Ciekawe, czy ten sklep można autentycznie darzyć takim zaufaniem?
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  8. #228

    Domyślnie

    Witam! Żółto-czarny, wielkie dzięki! Właśnie zamówiłem ten obiektyw z Allegro! No cóż, firma wydaje się wiarygodna. Obiektyw jest z Niemiec, tak więc drugi rok gwarancji do zrealizowania jedynie po drugiej stronie Odry.

  9. #229

    Thumbs up

    Cieszę się, że moja dociekliwość mogła się komuś przydać Własnie tam zaglądałem i aukcja nie zniknęła, z czego wynika że na Twoim egzemplarzu "promocja" się nie skończyła. Więc - jeśli komuś Łódzkie po drodze...
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  10. #230

    Domyślnie

    Ta forma jest bardzo wiarygodna i warta polecenie Taka opinie mogę wystawic z własnych doświadczeń.

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    Myślałem, że wszyscy się zmówili na 2299, a tu:
    http://www.allegro.pl/item151372028_..._24m_lodz.html
    Ciekawe, czy ten sklep można autentycznie darzyć takim zaufaniem?
    D80 |MB-D80|Tokina 12-24/4|Nikkor 35/2.0 |Nikkor 50/1.8| Nikkor 85/1.8 | Nikkor 70-300 VR | SB 600
    GG:1305596

Strona 23 z 120 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •