Close

Strona 24 z 120 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    Myślałem, że wszyscy się zmówili na 2299, a tu:
    http://www.allegro.pl/item151372028_..._24m_lodz.html
    Ciekawe, czy ten sklep można autentycznie darzyć takim zaufaniem?
    Z czystym sumieniem polecam medfoto. Kupilem tam już 2 aparaty, moi znajomi też się u niego zaopatrują w sprzęt. Zero problemów.

  2. #232

    Domyślnie

    A ja wam napiszę moje wrażenia z zabaw 70-300VR. Na początek o skuteczności VR: Udało mi się zrobić przy ogniskowej 300 mm ostre zdjęcie fotografując z ręki z JADĄCEJ POLNĄ DROGĄ BRYCZKI. Czas migawki 1/80. Jeśli sobie uświadomimy, że jest to ekwiwalent 450 mm w 24x36, to jest to rewelka.
    O optyce: prze kilka godzin porównywałem go do AF-Nikkora 300/4 IF-ED, oboma robiłem na pełnej dziurze. Bez dokładnego obejżenia zdjęć na monitorze nie sposób odróżnić tego zooma od - bardzo dobrego przecież - teleobiektywu stałoogniskowego.
    Mechanika: "dobra +". Na poziomie 18-70. Ale w porównaniu z 70-200VR: inna bajka...
    70-300VR TO BAAARDZO DOBRY ZOOM!

  3. #233

    Domyślnie

    A możesz pokazać to zdjęcie z bryczki????
    Sony Alfa 65 Coolpix 4200 + Tachimetr Nikon NPL352

  4. #234

    Domyślnie

    No a jak Wam sie podoba to moje z reki na300mm f 5.6 z VR czas 1/5 ? )))

    http://img106.imagevenue.com/view.ph...23_579lo.jp g

  5. #235

    Domyślnie

    Dzisiaj Pocztex dostarczył mi obiektyw! Ze względu na pogodę jeszcze się nim nie bawiłem, ale AF jest szybki. Zobaczymy optycznie? Jeżeli chodzi o firmę MEDFOTO to faktycznie działają bardzo sprawnie i są wiarygodni! Paragon jest na kwotę 520 EURO, tak więc cena jaką zapłaciłem 2100 zł, nie jest straszna! Była to szybka decyzja, i jak na razie słuszna!
    Tak przy okazji bawiłem się obiektywem Canona 70-300/4-5,6 IS (podaję z pamięci). Z tego co wiem optycznie jest dobry, ale AF jest fatalny (jest głośny i chodzi trochę ociężale) Stabilizacja działa dobrze czasy ok 1/20 nie stanowiły problemu!. Obiektyw kilka razy zgubił się i nie mógł wyostrzyć! To na razie tyle!
    Pozdrawiam!

  6. #236

    Smile

    Dzisiaj Pocztex dostarczył mi obiektyw! Ze względu na pogodę jeszcze się nim nie bawiłem, ale AF jest szybki. Zobaczymy optycznie? Jeżeli chodzi o firmę MEDFOTO to faktycznie działają bardzo sprawnie i są wiarygodni! Paragon jest na kwotę 520 EURO, tak więc cena jaką zapłaciłem 2100 zł, nie jest straszna! Była to szybka decyzja, i jak na razie słuszna!
    Tak przy okazji bawiłem się obiektywem Canona 70-300/4-5,6 IS (podaję z pamięci). Z tego co wiem optycznie jest dobry, ale AF jest fatalny (jest głośny i chodzi trochę ociężale) Stabilizacja działa dobrze czasy ok 1/20 przy max. ogniskowej nie stanowiły problemu!. Obiektyw kilka razy zgubił się i nie mógł wyostrzyć! To na razie tyle!
    Pozdrawiam!

  7. #237
    excel
    Gość

    Domyślnie

    Ja dziś równiez dostałem przesyłkę - masterlinkiem z arcdeco. Również Nikkorek 70-300VR. Cena 1999 zł, gwarancja Nikon Polska. Także jestem cały szczęśliwy. Obiektyw jest super dobrze wykonany. Jutro biorę się za testy.

    A przy okazji witam na forum. Do tej pory tylko obserwowałem aż w końcu postanowiłem się ujawnić

  8. #238

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    No a jak Wam sie podoba to moje z reki na300mm f 5.6 z VR czas 1/5 ? )))

    http://img106.imagevenue.com/view.ph...23_579lo.jp g
    Masz VR nie tylko w obiektywie, ale i w łapie No niech mnie jasna cholera, nic tylko się wybierać na fotki wieczorne!
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  9. #239

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    Masz VR nie tylko w obiektywie, ale i w łapie No niech mnie jasna cholera, nic tylko się wybierać na fotki wieczorne!
    nie wiem czemu ale za kazdym razem po klikniecu otwiera mi sie inne zdjecie! i zadne nie jeste wykonane VR-em!!!

  10. #240

    Domyślnie

    Coś mi tu nie pasuje. To jakiś joke.
    Sony Alfa 65 Coolpix 4200 + Tachimetr Nikon NPL352

Strona 24 z 120 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •