niż wyjść zrobić kilka fotek tego co na widoku i wrócić.
## z tego co widze to calkiem niezly jest, brak winetki) uwazam ze do "focenia samolocikow " bedzie wsam raz
... teraz tylko jest jeden problem nigdzie go nie ma
jak to z nikonem bywa, pomalu trzeba sie rozgladac zeby do marca kupic ..
ps widzial go ktos w "realnym" sklepie ?
pozdr.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami