Dzisiaj tak na szybko zrobiłem jeszcze kilka zdjęć w świetle dziennym. Może da to pełniejszy obraz jakości tego szkła.
Niestety musiałem usunąć wszystkie zdjęcia z serwera.
Pozdrawiam
Szukaj
Dzisiaj tak na szybko zrobiłem jeszcze kilka zdjęć w świetle dziennym. Może da to pełniejszy obraz jakości tego szkła.
Niestety musiałem usunąć wszystkie zdjęcia z serwera.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez gajowy ; 18-12-2006 o 11:29
Pozdrawiam, Krzysiek
no no, teraz jestem pod wrażeniem! bardzo dobra według mnie ostrość!, dobry kontrast, fajne szkło!
dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk
Co do tych aberracji - widać, to za mała kasa żeby się ich pozbyćAle to nie zmnienia faktu, że chciałbym go mieć!
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
żółto-czarny, widzę, że masz sigmę 70-300 apo - jak ona wypada w porównaniu do tego nikkora? Możesz coś powiedzieć po obejrzeniu tych kilku zdjęć?
dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk
Dla chętnych dorzuciłem pliki NEF do wszystkich zdjęć. Linki są umieszczone przy numerach zdjęć.
Niestety nie wiem jak długo będą one dostępne, bo nagle zrobiło się 200MB udostępnionych plików.
Pozdrawiam
Pozdrawiam, Krzysiek
Dzięki gajowy za NEFy, teraz już wiem coś nie coś o tym szkiełku. Według mnie nieźle jest do 200mm, na 300mm robi się mydlany ale też bez tragedii, (mówimy o maksymalnych otworach przysłony). No i mógłby mieć mniejsze AC.
D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
AF16/2.8D | AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
wg mnie 18-70 też rewelacyjnie wypada z lampą w domowych warunkach. nawet po cropie jest bombastyczny więc poczekajmy na testy w terenie. wtedy będziemy znać prawdziwą wartość tego szkla![]()
D300 | N35 1.8 | N17-55
Znalezione w sieci, wg mnie całkiem nieźle wypada
http://www.pbase.com/ronhep/70300vr
Pozdrawiam
Paweł
D80 | N 50 f1.8 | T17-50 | STOPKA TO NIE GIEŁDA
Ehh musze i ja sie w koncu zlozyc na jakies tesciki w sobote
a fotki z linku nawet nawet tylko ta tematyka i kadry takie troche zza krzaka
Skontaktuj się z nami