Close

Strona 20 z 120 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #191

    Domyślnie

    Dzisiaj tak na szybko zrobiłem jeszcze kilka zdjęć w świetle dziennym. Może da to pełniejszy obraz jakości tego szkła.

    Niestety musiałem usunąć wszystkie zdjęcia z serwera.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez gajowy ; 18-12-2006 o 11:29
    Pozdrawiam, Krzysiek

  2. #192

    Domyślnie

    no no, teraz jestem pod wrażeniem! bardzo dobra według mnie ostrość!, dobry kontrast, fajne szkło!
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  3. #193

    Domyślnie

    Co do tych aberracji - widać, to za mała kasa żeby się ich pozbyć Ale to nie zmnienia faktu, że chciałbym go mieć!
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  4. #194

    Domyślnie

    żółto-czarny, widzę, że masz sigmę 70-300 apo - jak ona wypada w porównaniu do tego nikkora? Możesz coś powiedzieć po obejrzeniu tych kilku zdjęć?
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  5. #195

    Domyślnie

    Dla chętnych dorzuciłem pliki NEF do wszystkich zdjęć. Linki są umieszczone przy numerach zdjęć.
    Niestety nie wiem jak długo będą one dostępne, bo nagle zrobiło się 200MB udostępnionych plików .

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam, Krzysiek

  6. #196

    Domyślnie

    Dzięki gajowy za NEFy, teraz już wiem coś nie coś o tym szkiełku. Według mnie nieźle jest do 200mm, na 300mm robi się mydlany ale też bez tragedii, (mówimy o maksymalnych otworach przysłony). No i mógłby mieć mniejsze AC.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  7. #197

    Domyślnie

    wg mnie 18-70 też rewelacyjnie wypada z lampą w domowych warunkach. nawet po cropie jest bombastyczny więc poczekajmy na testy w terenie. wtedy będziemy znać prawdziwą wartość tego szkla
    D300 | N35 1.8 | N17-55

  8. #198

    Domyślnie

    Znalezione w sieci, wg mnie całkiem nieźle wypada
    http://www.pbase.com/ronhep/70300vr
    Pozdrawiam
    Paweł
    D80 | N 50 f1.8 | T17-50 | STOPKA TO NIE GIEŁDA

  9. #199

    Domyślnie

    Ehh musze i ja sie w koncu zlozyc na jakies tesciki w sobote
    a fotki z linku nawet nawet tylko ta tematyka i kadry takie troche zza krzaka

  10. #200

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    ...
    a fotki z linku nawet nawet tylko ta tematyka i kadry takie troche zza krzaka
    Zgadzam się odnośnie tematyki. Niestety robiąc 10 minut przerwy w pracy ciężko coś lepszego wymyślić
    niż wyjść zrobić kilka fotek tego co na widoku i wrócić.


    Pozdrawiam
    Pozdrawiam, Krzysiek

Strona 20 z 120 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •