Close

Strona 19 z 120 PierwszyPierwszy ... 917181920212969119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #181

    Domyślnie

    Ech... gdyby nie zmieniana w lipcu Sigma, a zwłaszcza wydatki związane z mieszkaniem to kto wie? A tak to muszę zazdrościć efektów zabawy z nowym szkiełkiem
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  2. #182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Musicie cierpliwie poczekac do soboty lub niedzieli - co sie odwlecze to nie uciecze

    drakenus77 > "skrajnie niskich czasach" czyli ? i jaka ogniskowa ?
    No i jak tam, udało się coś cyknąć?

  3. #183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kloseque Zobacz posta
    No i jak tam, udało się coś cyknąć?
    ## ano wlasnie...czekamy za fotkami...
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  4. #184

    Domyślnie

    Hej sluchajcie - w niedziele tak lalo, ze istna porazka nawet nie bylo jak potestowac go - a na tygodniu przychodze jak juz ciemno niestety - takze dopiero przyszly weekend i trzymac kciuki za slonce.
    Co do samego obiektywu mz jest to solidny sprzet jak za te pieniadze - ma szybki AF - VR daje sobie rade - ogolnie jestem zadowolny.

  5. #185
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Cz-wa(ew.Kraków)
    Posty
    25

    Domyślnie

    Czekam niecierpliwie na zdjęcia z tego obiektywu. Wydaje się, że jest naprawde ostry i porządny. Cena też jest w miare atrakcyjna. Mam nadzieje, że na wiosne jeszcze spadnie
    Kundzia pozdrawia wszystkich forumowiczów.
    Nikon D80 + Nikkor 18-70

  6. #186

    Domyślnie

    Od wczoraj jestem posiadaczem tego obiektywu. Zrobiłem nim wczorej kilka zdjęć z lampą błyskową na zaimprowizowanej scence.

    Niestety musiałem usunąć wszystkie zdjęcia z serwera.

    Reszta opisu na stronie.

    Niestety jestem jeszcze totalnym amatorem więc nie wiem czy to się na coś przyda. Jak ktoś ma jakieś pomysły na sample to oczywiście chętnie ich wysłucham.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez gajowy ; 18-12-2006 o 11:28
    Pozdrawiam, Krzysiek

  7. #187

    Domyślnie

    No to jeszcze napisz jakie masz wrażenia dotyczące szybkości AF! Działa porównywalnie do 18-70?

    ps.
    ostrość super, ale te aberacje... częsć da się usunąć
    Ostatnio edytowane przez qooba ; 13-12-2006 o 17:29
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  8. #188

    Domyślnie

    No i jak dla mnie wszystko jasne, gdyby tylko sprzęcik kosztował jakieś 1200-1500 zł. Przy takiej cenie wolałbym raczej używaną Sigmę 100-300/4. Fotki pokazują że to fajny słoik

  9. #189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    No to jeszcze napisz jakie masz wrażenia dotyczące szybkości AF! Działa porównywalnie do 18-70?

    ps.
    ostrość super, ale te aberacje... częsć da się usunąć
    Odnośnie AF to wszystkie zdjęcia były robione po sobie, a więc z celnością raczej nie ma problemu.
    Nie zauważyłem też specjalnych różnic w szybkości w porównaniu z 18-70 (w końcu i jeden i drugi ma SWM).
    Ale mogę się mylić ponieważ do tej pory nie musiałem polegać na szybkości AF (jeszcze za mało zrobionych fotek).

    Aberacje rzeczywiście są widoczne (szczególnie na kodach kreskowych) praktycznie na każdym zdjęciu.
    Zobaczę jeszcze jak to będzie przy świetle naturalnym.
    Pozdrawiam, Krzysiek

  10. #190

    Domyślnie

    na kodach to nie aberacja tylko piękny przykład mory z D70
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

Strona 19 z 120 PierwszyPierwszy ... 917181920212969119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •