no i gdzie te zdjęcia????
co najmniej dwóch właścicieli na forum, a sampli brak!!
wstyd
oczywiście w pełnym rozmiarze!
Szukaj
no i gdzie te zdjęcia????
co najmniej dwóch właścicieli na forum, a sampli brak!!
wstyd
oczywiście w pełnym rozmiarze!
dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk
Musicie cierpliwie poczekac do soboty lub niedzieli - co sie odwlecze to nie uciecze![]()
drakenus77 > "skrajnie niskich czasach" czyli ? i jaka ogniskowa ?
wlosi juz nim robia fotki
http://www.nital.it/forum/index.php?showtopic=49107
No to my nie mozemy byc gorsi tym bardziej![]()
Włoskie fotki wyglądają bardzo zachęcającoTeraz czekamy na PL...
Ostatnio edytowane przez kloseque ; 08-12-2006 o 18:04
To zapodam zdjecia niemieckie: http://www.nikon-fotografie.de/vbull...d.php?p=110897
Pawl_s, sorry, ale wydaje mi się, że to 70-300 stare ED, przecież kolo prezentuje zdjęcia na 70/f4, a VR się zaczyna od f4,5
D80 | 18-70 3.5-4.5 | 50 1.8 | 70-300 4.5-5.6 VR | Marumi CPL DHG
Obiektyw mi się podoba, mam nadzieję, że już niedługo wpadnie w moje łapki![]()
Nikon D200 + Nikkory 50/1,8; 180/2.8; 35/1.8; 70-300 VR; T 90/2.8; S 400/5.6; S50/1.4
Moja galeria: http://nightelf.org/
Skontaktuj się z nami