Close

Strona 28 z 120 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #271

    Domyślnie

    Mysle, ze spokojnie do zniwelowania na poziomie wolania raw - nikt nie mowil, ze bedzie bosko

  2. #272

    Domyślnie

    Macie rację, trzeba powiedziedzieć jasno: ten obiektyw MA WADĘ. Ci, którzy nie bawią się w RAW będą narzekać.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  3. #273

    Domyślnie

    Dla mnie to problematyczne nie jest prawde powiedziawszy bo robie tylko RAW i na takim poziomie jak jest dam sobie z nia rade

    Jeszcze jedno zdjatko - f8 300mm iso100 1/100 prosto z RAW do jpg bez obrobki

    http://www.2and2.net/Priv/300mm f8 vr ON.jpg

  4. #274

    Domyślnie

    no ale jest poruszone
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  5. #275

    Domyślnie

    Moze i obiektyw ma wade ... wady ... ,ale osobiscie uwazam,ze stosunek jakosc/cena jest dobry ...vr raczej sie dobrze spisuje ... zalozyylem skarbonke i zbieram na to szklo ...a co kupie to pokaze czas

  6. #276

    Domyślnie

    no właśnie, nowy 70-300vr czy używany 80-200 2.8...
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  7. #277

    Domyślnie

    Wydaje mi się że z tą CA nie ma co przesadzać... takie fiolety w pewnych sytuacjach potrafi zafundować zarówno AF80-200f2.8 jak i AFS70-200VR... Pewnie dopiero za jakiś czas bedzie można stwierdzić, czy to standardowa "kolorystyka" tego szkiełka, czy tylko "efekty dodatkowe" w niektórych sytuacjach świetlnych
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  8. #278

    Domyślnie

    Dokladnie i obysmy zdrowi byli

  9. #279

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    no właśnie, nowy 70-300vr czy używany 80-200 2.8...

    Ja zakupie raczej nowego 70-300 vr .... wole 300 niz 200 .... a dla mnie starczy taki jaki jest ...

  10. #280

    Domyślnie

    Dla Kena Rockwella ten problem zaczyna się dopiero od 200mm, a i tak jeszcze nie rzuca się w oczy:
    http://www.kenrockwell.com/nikon/70-300-vr.htm
    Szkoda, że nie napisał przy jakiej dziurze te zajawki powstawały.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

Strona 28 z 120 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •