Zgodzę się w 100%/ Ja również nie wiem dlaczego ale bardzo lubię to szkło. Osobiście uważam że jest ogromna różnica pomiędzy ED a G, wbrew opini że to są prawie te same obiektywy.ja np. wole mojego 70-300 D ED
Co do wycofania tego szkła kupiłem przed wakacjami jeden z ostanich (chyba) dostępnych w imfoto. Długo szukałem w innych sklepach ale na próżno. Jednak w imfoto dorwali go dla mnie i chwała im za to. Pamiętam jak podczas rozmowy telefonicznej Pan który odebrał był bardzo zdziwiony nieobecnością tego szkła na stanie magazynu. Podejżewam że był to hesja bo bardzo chwalił to szkło
. Ale to tak na marginesie.
A co do tego nowego to ma całkiem ciekawa cenę, zobaczymy jak z jakością.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami