Close

Strona 16 z 120 PierwszyPierwszy ... 614151617182666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #151

    Domyślnie

    ja np. wole mojego 70-300 D ED
    Zgodzę się w 100%/ Ja również nie wiem dlaczego ale bardzo lubię to szkło. Osobiście uważam że jest ogromna różnica pomiędzy ED a G, wbrew opini że to są prawie te same obiektywy.
    Co do wycofania tego szkła kupiłem przed wakacjami jeden z ostanich (chyba) dostępnych w imfoto. Długo szukałem w innych sklepach ale na próżno. Jednak w imfoto dorwali go dla mnie i chwała im za to . Pamiętam jak podczas rozmowy telefonicznej Pan który odebrał był bardzo zdziwiony nieobecnością tego szkła na stanie magazynu. Podejżewam że był to hesja bo bardzo chwalił to szkło . Ale to tak na marginesie.
    A co do tego nowego to ma całkiem ciekawa cenę, zobaczymy jak z jakością.
    Ostatnio edytowane przez King ; 03-12-2006 o 15:21
    D7200 | D50 | S 17-50 | N 18-70 DX | N 50 | S 70-200 |SB 600 |

  2. #152

    Domyślnie

    to chyba rzeczywiscie byl hesja
    on zawsze jakis zdziwiony jest jak czegos nie ma...
    bo czemu nie ma skoro sa tacy, ktorzy chca kupic?
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  3. #153

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    to chyba rzeczywiscie byl hesja
    on zawsze jakis zdziwiony jest jak czegos nie ma...
    A skąd wiesz, że to był Hesja? Masz z nim też takie doświaczenia?
    By the way - czy TY masz już to szkiełko? Albo próbowałeś już na spokojnie? Rzeczywiście jest cool?
    Pozdr!
    D80 | 18-70 3.5-4.5 | 50 1.8 | 70-300 4.5-5.6 VR | Marumi CPL DHG

  4. #154

    Domyślnie

    nooo mialem na prezentacji i bawilem sie nim pol dnia
    mi tam sie podoooba
    ale ja sie nie znam na obiektywach
    mnie to bardzo zdjecia z nich wychodzace interesuja!

    i nawet jak szkielko jest "do bani" a zdjecia z niego piekne
    to mi sie podoba

    szkielko zaczyna byc dostepne
    ale baaardzo malymi partiami
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  5. #155

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    ale ja sie nie znam na obiektywach
    Grunt, to szczerość!
    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    szkielko zaczyna byc dostepne
    ale baaardzo malymi partiami
    Jak my wszyscy lubimy to zachowanie a'la "sikający z problematyczną prostatą".
    Czekam na mój egzemplarz.
    pozdr!
    D80 | 18-70 3.5-4.5 | 50 1.8 | 70-300 4.5-5.6 VR | Marumi CPL DHG

  6. #156

    Domyślnie

    No to ja czekam na pierwsze polskie sample w takim razie

  7. #157

    Domyślnie

    ten z allegro poszedl za 2175 - to czekamy na te sample
    przyznac sie - kto kupil ?

  8. #158

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez King Zobacz posta
    Zgodzę się w 100%/ Ja również nie wiem dlaczego ale bardzo lubię to szkło. Osobiście uważam że jest ogromna różnica pomiędzy ED a G, wbrew opini że to są prawie te same obiektywy.
    Ja mam jedynie porównanie 70-300G z 80-200 2,8 i dla mnie jest to polonez przy mercedesie Wersji ED nie miałem niestety możliwości sprawdzić.
    Przeglądnąłem przykładowe sample (?) z 70-300 VR. Ciężko coś wywynioskować. Porównując do rzekomych zdjęć z poprzednika, wypada on lepiej (ten nowy). Trzeba jednak tradycyjnie poczekać na bardziej wiarygodne testy.
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  9. #159
    Oszczędny w słowach Awatar Rimon
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    84

    Domyślnie

    Ma ktoś już ten obiektyw??
    Ostatnio edytowane przez Rimon ; 07-12-2006 o 12:56
    N D70S,N D 90 ,Nikkor 18-70+ Sigma 10-20+Nikkor AF-S 300 F4D IF-ED + SB 800+ Nikkor 70-300 VR + sigma 150-500 +TC x2+ Tamron SP AF90mm F/2.8 Macro, M 055XPROB z MIDI 488RC4

  10. #160

    Domyślnie

    Pojawiły się pierwsze fotki z Sigmy 18-200 OS - http://www.pbase.com/cameras/sigma/18_200_35_63_dc_os

Strona 16 z 120 PierwszyPierwszy ... 614151617182666116 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •