Close

Strona 18 z 120 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #171

    Domyślnie

    no i gdzie te zdjęcia????
    co najmniej dwóch właścicieli na forum, a sampli brak!!
    wstyd

    oczywiście w pełnym rozmiarze!
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  2. #172

    Domyślnie

    Musicie cierpliwie poczekac do soboty lub niedzieli - co sie odwlecze to nie uciecze

    drakenus77 > "skrajnie niskich czasach" czyli ? i jaka ogniskowa ?

  3. #173

  4. #174

    Domyślnie

    No to my nie mozemy byc gorsi tym bardziej

  5. #175

    Domyślnie

    Włoskie fotki wyglądają bardzo zachęcająco Teraz czekamy na PL...
    Ostatnio edytowane przez kloseque ; 08-12-2006 o 18:04

  6. #176

  7. #177

    Domyślnie

    Pawl_s, sorry, ale wydaje mi się, że to 70-300 stare ED, przecież kolo prezentuje zdjęcia na 70/f4, a VR się zaczyna od f4,5
    D80 | 18-70 3.5-4.5 | 50 1.8 | 70-300 4.5-5.6 VR | Marumi CPL DHG

  8. #178

    Domyślnie

    Obiektyw mi się podoba, mam nadzieję, że już niedługo wpadnie w moje łapki
    Nikon D200 + Nikkory 50/1,8; 180/2.8; 35/1.8; 70-300 VR; T 90/2.8; S 400/5.6; S50/1.4
    Moja galeria: http://nightelf.org/

  9. #179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michal_wu Zobacz posta
    Pawl_s, sorry, ale wydaje mi się, że to 70-300 stare ED, przecież kolo prezentuje zdjęcia na 70/f4, a VR się zaczyna od f4,5
    Ups... ech.. wszedzie juz widze VR jak tylko sie pojawi 70-300.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Mój Instagram

  10. #180

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawl_s Zobacz posta
    Ups... ech.. wszedzie juz widze VR jak tylko sie pojawi 70-300.
    ## czuje w kosciach ze bedzie wypas obiektyw )...wreszcie bedzie mozna pobawic sie na lotiskach w fajne ujecia ) rozmazane smigielka i te sprawy.. )
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

Strona 18 z 120 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •