Close

Strona 48 z 109 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #471

    Domyślnie

    co wy gadacie, przecież widać, że ostrość poszła na datę i godzinę
    Pozdrawiam Tomasz

  2. #472
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    218

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/item829488536_nikon_d2x_body.html hmm jak nowy klapnięcia migawki dosłownie miód, cud i orzeszki.. Cena ...prawie jak za darmo
    Canon & Nikon

  3. #473

    Domyślnie

    widac, ze dobra pancerna sztuka

  4. #474

  5. #475

    Domyślnie

    Czy znacie Nikona F-106? Nie? No to poznajcie
    http://www.allegro.pl/item837111207_...6_nr_w306.html
    Nikoniarz-majsterkowicz

  6. #476

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TataOliwki Zobacz posta
    ożesz
    grubo pojechane

  7. #477

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TataOliwki Zobacz posta
    Maaaaasakra, ale jaka ciężka

    efekt końcowy gotowego projektu jest niezwykły
    Tutaj koleś popłynął aż miło
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  8. #478

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Wyprawa w poszukiwaniu transformatora doprowadziła mnie tutaj - http://www.allegro.pl/item834124684_...12v_80_va.html

    Jakość zdjęcia, odwzorowanie detali i praca w świetle zastanym, a do tego gustowny napis.
    A poza tym jest to, o ile dokładnie przeczytałeś, "trasformator teroidalny".
    Krzysztof Paszkiewicz

  9. #479

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TataOliwki Zobacz posta
    Nooo... ale zdolnosci graficznych, gustu, oryginalnego patrzenia na swiat i obeznania w temacie Photoshop'a nie mozna gosciowi odmowic — jest miszcz
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  10. #480

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyo Zobacz posta
    http://www.allegro.pl/item830360561_...klep_wawa.html

    przypominam ze obecna cena za wersje slim 250gb oscyluje przy 1200 ;p
    Przypominam, ze wersja 60GB jako jedyna ma w srodku w pelni funkcjonalna PS2 (Emotion Engine + Graphic Synthesizer), obslugujaca kompatybilnosc wsteczna. O takich *******ach jak czytnik kart czy 4 USB nie wspominam, bo to nie one winduja cene.
    I te konsole tak kosztuja, nie tylko na allegro, ale tez na ebayu. Juz dawno przestalo mnie to dziwic. Najlepsze jest to, ze w ogole z ceny nie schodza.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

Strona 48 z 109 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •