co wy gadacie, przecież widać, że ostrość poszła na datę i godzinę![]()
Szukaj
co wy gadacie, przecież widać, że ostrość poszła na datę i godzinę![]()
Pozdrawiam Tomasz
http://www.allegro.pl/item829488536_nikon_d2x_body.html hmm jak nowyklapnięcia migawki dosłownie miód, cud i orzeszki..
Cena ...prawie jak za darmo
![]()
Canon & Nikon
widac, ze dobra pancerna sztuka![]()
Można również i tak: http://www.allegro.pl/item818942976_...az_slubny.html
Czy znacie Nikona F-106? Nie? No to poznajcie
http://www.allegro.pl/item837111207_...6_nr_w306.html
Nikoniarz-majsterkowicz
Przypominam, ze wersja 60GB jako jedyna ma w srodku w pelni funkcjonalna PS2 (Emotion Engine + Graphic Synthesizer), obslugujaca kompatybilnosc wsteczna. O takich *******ach jak czytnik kart czy 4 USB nie wspominam, bo to nie one winduja cene.
I te konsole tak kosztuja, nie tylko na allegro, ale tez na ebayu. Juz dawno przestalo mnie to dziwic. Najlepsze jest to, ze w ogole z ceny nie schodza.
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Skontaktuj się z nami