dobrze, ze tylko koszulka podwinieta hah
choc wzrok srogi
Szukaj
dobrze, ze tylko koszulka podwinieta hah
choc wzrok srogi
Czy to nie ten sam chłopak?
http://www.maxmodels.pl/modeldeluxe.html
Jeśli ten sam to mocno niepodobny do siebie ;]
A na allegro brakuje mu tylko zwisającego z kącika ust peta ;P
Ta. I Ray-Banów ;oP
The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.
Nie wiem czy to dobry dział - jak nie to usuńcie - ale musiałem to wkleić, bo to aukcja, która przebija raczej wszystko co do tej pory się w tym temacie znalazło.
UWAGA! ZAWARTOŚĆ AUKCJI JEST PRZEZNACZONA DLA LUDZI MOCNO POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA (ZE WSKAZANIEM NA PRZYNAJMNIEJ 21 LAT):
http://allegro.pl/explicit-content-w...m%3D1970677607
Jeżeli aukcja się skończy można ją będzie zapewne wyszukać po wpisaniu w polu "Szukaj" frazy:
> Zostań dziewicą ponownie w 5 minut <
Generalnie nie polecam ale każdy ma swoje powody a w te nie wnikam...
Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.
C'mon, Sapphiron, to jak Nikon D4!
Przepraszam, nie mogłem się powstrzymaćWyprodukowana w Japonii
Nie do dostania w Europie!![]()
A oto sposób jak sprzedać stary film.............chyba nawet bardzo stary.
"slajdy do kreacji" jak nazwał sam sprzedający.
http://allegro.pl/orwochrom-ut18-sla...968723393.html
http://allegro.pl/orwochrom-ut21-sla...968723561.html
To jest dopiero perła: http://allegro.pl/fiat-126p1988r-68k...977158500.html
Ma tyle lat co ja, a trzyma się znacznie lepiej![]()
Skontaktuj się z nami