5-taka bym dał a potem przerobił go na szalik dla obiektywu
Niestety automat mnie przebił...
Szukaj
5-taka bym dał a potem przerobił go na szalik dla obiektywu
Niestety automat mnie przebił...
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Wołodia zgubił swoje przeznacznie.....
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=786825378
no ja mam troszkę ponad rok i 70 tyswięc raptem 10tys więcej ma niż ja miałem wtedy :P
D700+D90+SB-800+SB-900+ Tokina16-28/2.8+ N24-70/2.8+ N80-200/2.8+ N50/1.8+ Sigma 85/1.4+ N85/1.8+ Mamiya RZ67 ProII i tona studyjnych gratów
http://www.krampikowski.com
https://www.facebook.com/Krampikowski.foto
Pochewki do aparatów
http://allegro.pl/item789244178_fute..._aparatow.html
N
Nikon http://greg77.com/
Fakt można się uśmiać![]()
"nie pióro czyni obraz lecz malarz"
Pozdro Kuba
Skontaktuj się z nami