a... ileż to zdjęć szanowny kolega był łaskaw popełnić?
Nie szkoda to kasy? System to worek bez dna. Można inwestować w nieskończoność.
Lepiej troszkę dłużej potrenować, aby później samemu stwierdzić co brakuje, czy co warto ulepszyć. Na forum dostaniesz milion odpowiedzi i każda będzie inna.
A wiertarki to brak - fakt![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami