o ile nie pojawią się schody :P![]()
Ale ogólnie potwierdzam
Szukaj
o ile nie pojawią się schody :P![]()
Ale ogólnie potwierdzam
D5100//// 18-105VR
Niestety mam standerd 18-55, no ale ok, nie bede psioczyć na wyrost, po prostu popstrykam i sie okaże, co mi trza jeszczea do szcześcia. Mateusz płacze, ze kasa poszła, no kasa tak maAle nie płacz tylko szukaj na ebayu, ja tak kupiłam, D5k z tym standardem wyszła mnie 1600zł w przeliczeniu łącznie z przesyłką ze stanów, tylko noc zarwałam
No, nie marudzic! Tylko szperać, po necie, wszak to potęga
A i szkło też tam wyszykam...W KR to same centusie
![]()
Jak ściągałaś aparat ze stanów to nie masz gwarancji chyba że go oclisz co wyrównuje cenę z polską![]()
N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,
A jaki związek ma oclenie z gwarancją?
A new shit has come to light...
Zadzwoń do serwisu to Ci wytłumaczą.
N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,
O której sigmie 10-20 mówicie? ze stałym swiatłem?
Nikon D300 Nikkor 18-105, 50/f1,8, SB-700
zdaje sie, że o ciemniejszej; mówią, że lepsza
D80, S17-70 f2,8-4,5; N 75-300; Panagor PMC 135 f2,8; Vivitar 300 f5,6 (Tokina)
Jak to jak sciągnąć ze stanów?! Kupujesz na ebay, sprzdawca ci przesyła, nic mi nie clili. Wszystkie karty gwarancyjne mam podbite przez usa. Powiem szczerze, ze jeszcze nie uderzałam do serwisu, wiec jeszcze nie wiem na jakie schody trafie, bede wysyłałą, bo juz wiem, ze mój Nikon jest na liscie sciganych przez serwis... Ale co sie tyczy clenia i ew kosztów serwisowych to mam inne doświadczenia; mianowicie miałam colplixa i cos zaczął szawnkować, gdy wysłałam do serwisu poinformowano mnie, ze moga to naprawić za jakieś 800zł, co staniło 70% ówczesnej ceny, bo stwierdzono, ze aparat upadł itp itd...Opłacało sie wiec przejść na coś nowego, niekoniecznie w cenach jakie sa u nas. ja wolę tak kupować. Masę rzeczy juz tak kupowałam i nie narzekam na nic. A mój mawiekszy zakup na ebay to...auto w Niemczech(jakieś 30k taniej niż w Pl) po takim zakupie reszta to drobiazgi
![]()
Wszystko się zgadza tylko że jak pójdziesz do serwisu z gwarancją podbitą w usa to poproszą o potwierdzenie wpłaty cła jak nie masz to nie naprawią Ci nic w ramach gwarancji
sprawdziłem organoleptycznie bo D200 mam ze stanów przywiezione.
N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,
To jakiś ewenement na skalę światową,żeby serwis zajmował się sprawami celnymi.Albo coś źle zrozumiałeś,albo Cię wpuścili w maliny.Może jeszcze świadectwo szczepienia ospy trzeba im do sprawdzenia przedstawić?Serwis albo honoruje gwarancje na sprzęt zakupiony poza Polską (lub Unią),albo nie.I tyle.Wszystko zależy od umów handlowych.
Ostatnio edytowane przez Duder ; 05-11-2009 o 03:39
A new shit has come to light...
Skontaktuj się z nami