Najt, wybacz bo nie śmiałbym wątpić w Twoje poczucie humoru (które moim zdaniem masz zaje...ste - zresztą tak jak fryz w avatarze) ale promowanie takich debili, którzy na siłe chcą zabłysnąć, a za bardzo nie mają czym, chyba nie jest zbyt sensowne... Popraw się i zapodaj coś naprawde dobrego - razy 10 oczywiście![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami