Close

Strona 40 z 109 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #391
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Najt, wybacz bo nie śmiałbym wątpić w Twoje poczucie humoru (które moim zdaniem masz zaje...ste - zresztą tak jak fryz w avatarze) ale promowanie takich debili, którzy na siłe chcą zabłysnąć, a za bardzo nie mają czym, chyba nie jest zbyt sensowne... Popraw się i zapodaj coś naprawde dobrego - razy 10 oczywiście
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  2. #392

    Domyślnie

    dzieki dzieki trostic, ale brat mi zapodał linka to pomyslalem ze moze tu wrzuce a ten wątek to rzadko odwiedzam
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #393

    Domyślnie

    Normalnie jak wino. To musi być doskonały rocznik.

    http://moto.allegro.pl/item795405388...ka_wersja.html

  4. #394

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smmarek Zobacz posta
    Normalnie jak wino. To musi być doskonały rocznik.

    http://moto.allegro.pl/item795405388...ka_wersja.html
    Hehe....to musi byc w RUPIACH Indyjskich

  5. #395

  6. #396

    Domyślnie

    O kur.... ten to spadl z ksiezyca! Takiego to za dobra flaszke wyrwe! 1650euro wow!

    Edit: dopiero widze ze zdjecia sa VW a ogloszenie na fiata
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 28-10-2009 o 21:46 Powód: oooo wow#!

  7. #397

  8. #398

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez km79 Zobacz posta
    Analogowa wersja wygumkowania zbędnych elementów na zdjęciu

  9. #399
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

  10. #400

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Garnett Zobacz posta
    A to o tę Karolinę chodzi? z 3j? hehe
    N

Strona 40 z 109 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •