Close

Strona 68 z 77 PierwszyPierwszy ... 18586667686970 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #671

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dawid.G Zobacz posta
    A S5 ma jakieś problemy przy współpracy z HU?
    Mój nie..
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  2. #672

    Domyślnie

    Może kolega ma poprzednią wersję HU która nie obsługuje S5-ki ...?

  3. #673

    Domyślnie

    Noo właśnie Hondac ma racje
    ale tez nie nie szukałem, żeby kupić, bo miałem już inne wołaczki... tyle, że z efektów już tak bardzo nie byłem zadowolony

    Zresztą później i tak większość zdjęć robiłem D90

    Ps.
    A kolega Hondac, to nie miał w stopce ostatnio jakoś nikona?
    D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty

  4. #674

    Domyślnie

    Witajcie. Pojawiła się przypadłość w moim S5. Czy ktoś z Was ma zdanie na temat teko pie...onego paska? Pojawia się w zdjęciach z dużym iso, zawsze w tym samym miejscu:
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  5. #675

    Domyślnie

    po mojemu to banding. Czasem sa to szerokie paski, czasem wezsze.... takie "kfiatki" trafiaja sie na wysokich czulosciach, na dlugich czasach np. fotografia nocna itp. Albo jak sie cos mocno wyciaga do gory to tez mozna utrafic fioletowego czy rozowego paska :/
    Komercyjna stopka - regulamin forum!
    Full Frame Nikon System

  6. #676

    Domyślnie

    Dzięki Dj_Direct, rozumiem, że pozostali też tak twierdzą, tak? Czy ktoś z użytkowników fufu tak ma/ miał i mam słać do sklepu, w którym kupiłem puszkę? Jakoś nie za bardzo pasuje mi zaakceptować tą przypadłość, szczególnie w kontekście zarabiania tym korpusem.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  7. #677
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Po mojemu jest to zakłócenie w pracy matrycy powstałe na jej wyprowadzeniu na skutek utleniania bądź generowane w innym newralgicznym miejscu w drodze transmisji sygnału. Widać je dopiero przy wysokim wzmocnieniu sygnału bo poziom tego zakłócenia jest bardzo niski. Może się niestety wzmocnić z czasem jak i zaniknąć.

  8. #678

    Domyślnie

    robin a czy to nie to samo ?? skutek taki ze jest pasek. W innych markach tez takie sie trafiaja. W pentaxie bylo takich przypadkow troche... Nikon tez miewa. Tak matryca reaguje na wzmocniony sygnal czy to przez podniesienie czulosci, czy czas naswietlania. Ja to tak po chlopsku rozumiem
    Komercyjna stopka - regulamin forum!
    Full Frame Nikon System

  9. #679

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Po mojemu jest to zakłócenie w pracy matrycy powstałe na jej wyprowadzeniu na skutek utleniania bądź generowane w innym newralgicznym miejscu w drodze transmisji sygnału. Widać je dopiero przy wysokim wzmocnieniu sygnału bo poziom tego zakłócenia jest bardzo niski. Może się niestety wzmocnić z czasem jak i zaniknąć.
    Ładnie to ująłeś, ten język techniczny i w ogóle! Czy mogę Twoją "ekspertyzę" wykorzystać do reklamowania puszki czy jest to problem, w przypadku którego sklep lub serwis zbędą mnie traktując jako marginalny i "będę musiał się przyzwyczaić, pogodzić z ozdobą"? Pal licho kiedy będę kadrować na 5x7 bo wtedy idealnie pasek nie wchodzi w kadr, oczywiście jeśli można tak przyciąć, gorzej jeśli nie bo wtedy zdjęcie do wyrzucenia. Korpus nadaje się do reklamacji?
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  10. #680

    Domyślnie

    Pozwolę sobie chwilowo zmienić temat.

    Lampka wspomagająca AF. Jest możliwość włączenia jej na stałe? Mianowicie, zakładając chiński wyzwalacz na gorącą stopkę w/w lampka się za cholerę nie włączy. Lampy błyskowe wyzwalane radiowo nie mają pilota i ustawić ostrość w ciemnych miejscach graniczy z cudem.

Strona 68 z 77 PierwszyPierwszy ... 18586667686970 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •