Close

Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 161

Wątek: Hobby!

  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheva Zobacz posta
    pozdrowienia dla tych co rozumieją piękno tej gry
    A piękno tej gry zrozumieją Ci, co sami próbowali swoich sił przy stole.
    Wtedy najłatwiej docenić to, co wyrabiają panowie na mistrzostwach.
    Pozdrawiam

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kptYossarian Zobacz posta
    A piękno tej gry zrozumieją Ci, co sami próbowali swoich sił przy stole.
    Wtedy najłatwiej docenić to, co wyrabiają panowie na mistrzostwach.
    Pozdrawiam
    moj pierwszy "frame" trwal 2.5 godziny
    Pursue happiness with diligence

  3. #63
    Oszczędny w słowach Awatar FalkoN.pl
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Strzyżyno/Koszalin
    Posty
    92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    moj pierwszy "frame" trwal 2.5 godziny
    Mój ponad 3 ...
    D200 |N 18-200 VR |S 17-70| SB-800 | MF 55XproB + 488RC2 | Vanguard Kenline 29
    Moje wypociny

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kptYossarian Zobacz posta
    A piękno tej gry zrozumieją Ci, co sami próbowali swoich sił przy stole.
    Wtedy najłatwiej docenić to, co wyrabiają panowie na mistrzostwach.
    Pozdrawiam
    Dokładnie,Snooker to piękny sport,sam czasem gram,ale jak patrzę na O'Sullivana,to niech się piłka nożna schowa...
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SADPUNK44 Zobacz posta
    Dokładnie,Snooker to piękny sport,sam czasem gram,ale jak patrzę na O'Sullivana,to niech się piłka nożna schowa...
    Dokładnie, to mógłbym oglądać godzinami

  6. #66

    Domyślnie

    Że też dokładnie o tym samym pomyślałem Oglądałem to już kilkadziesiąt razy.
    Mój pierwszy frame trwał 1h10minut. O breakach nawet nie ma co wspominać

  7. #67
    Oszczędny w słowach Awatar FalkoN.pl
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Strzyżyno/Koszalin
    Posty
    92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek Charchuła Zobacz posta
    Dokładnie, to mógłbym oglądać godzinami
    Dostałem ten filmik na następny dzień po mojej pierwszej grze (parę lat temu).... to był wtedy szok... i ile bym go nie oglądał nigdy mi się te niecałe 6 minut gry nie nudzi... za każdym radość na pysku jak u małego dziecka
    D200 |N 18-200 VR |S 17-70| SB-800 | MF 55XproB + 488RC2 | Vanguard Kenline 29
    Moje wypociny

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FalkoN.pl Zobacz posta
    Mój ponad 3 ...
    Widze ze jest tu wiecej pasjonatow snookera.

    Zona nigdy nie rozumiala co ja w tym widze... ot kulki sie zderzaja

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  9. #69
    Rozmowny Awatar d80
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheva Zobacz posta
    A zatem - co w życiu pociąga szanownych forumowiczów poza fotografią, ...

    Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!



    Oprócz polowań na dobre światło to rower,góry,lasy,pola,jeziora,muzyka,Far Cry.
    Czy jeśli nie mam papierocha między dwoma palcami lub w gębie to wyglądam niepoważnie ?

  10. #70
    Rozmowny Awatar km79
    Dołączył
    06 2006
    Miasto
    Bilgoraj - Burton on Trent
    Posty
    293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheva Zobacz posta
    co w życiu pociąga szanownych forumowiczów poza fotografią, łączycie swoje inne hobby z fotografią

    Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!
    Reperuje stare graty (motory), czasami je fotografuję.

Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •