Ja nie wierzę w nikona (z dobrej woli nie obniży cen), ja wierzę w rynek
Zresztą patrząc egoistycznie to ja miałem najlepiej gdy sprzęt był bardzo, bardzo drogi (w porównaniu do dziś), a nie gdy jest tani i (prawie) każdy robi zarobkowo zdjęcia (głownie śluby) albo daje zdjęcia za darmo.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami