Wg mnie polityka FUJI jest chora ! po tym co sie dzieje i co zaobserwowalem jedynym wytlumaczeniem ze takowa firma wycofuje sie z rynku lustrzanek jest to ze musieli dostac w lape bo ta matryca jest ponadczasowa i powalila drozsze sony (nikon) i canon . trzeba bylo cos z tym zrobic i sie udalo hahah![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami