Rozumiem, że chodzi o lans? Buehehehe...
Domke są ok, aczkolwiek niestety nijak nie chronią przed uderzeniami. Można tam trzymać baterie, dopałkę (i systemowa i Quantuma), lampę (trzeba uważać) - można też trzymać szkła, ale jak walniesz w coś taką sakwą, to niestety zawartość przyjmie cios na siebie.
Ja pierdoły nosze w małych domkach, ale na długie szkło i tam mam LowePro.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami