Jeśli chodzi o sprzedawcę Domke na alle - dobrzyna9 - to polecam. Kupowałem u niego torbę, pas i sakwy domke. Bardzo rzetelny sprzedawca, towar nowy. Miałem już trochę różnych toreb. Domke jest bardzo wygodna i trwała. Miałem fenomenalną f6 - nie wiem ki diabeł mnie pokusił do sprzedaży jej - mała, pojemna i sprawiająca, że sprzęt na ramieniu jest lekki jak piórko. Miałem F3X - dla mnie okazała się za ciasna, teraz mam F2. Zamienniki mekko też przerabiałem, mocno odstają. Są duuużo cięższe od domke i mniej funkcjonalne. Wciąż myślę i ponownym zakupie F6, ale ona jest niewiele mniejsza od f2, a dwie podobne to nie jest dobry pomysł przy cenach każdej w okolicach 400 pln. Nie znalazłem na rynku obecnie żadnej alternatywy dla domke (miękkie, układające się, trwałe, dyskretne i pojemne). Kiedyś myślałem o lowe reporter 400 jak jeszcze były one miękkie, a nie takie nadmuchane jak teraz. Jakby ktoś miał taką starą miekką lowe 400 to chętnie kupięDomke polecam wszystkim!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami