Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 52 z 52

Wątek: domke

  1. #51
    GL
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Walek Zobacz posta
    Mam okazję i dlatego chcę z niej skorzystać - mieszkam za granicą i musiałbym doliczyć koszty przesyłki do Mekko i różnica znacznie maleje. Mekko jest też sporo cięższe, prawie kilogram przy torbach podobnej pojemności.
    Czekam jeszcze na kilka słów dotyczących wkładki w F6; zapięcie faktycznie wygląda na solidne ale obawiałem się raczej trudności z szybkim dostaniem się do gratów.
    W f6 zapomnij o szybkości, no chyba, że nie zapniesz zatrzasków. Zapomnij też o dyskrecji, bo metalowe zatrzaski będą dzwoniły jak dzwoneczek na szyi owieczki.

  2. #52

    Domyślnie

    Ok F6 w drodze - szkoda czasu na lektury i porównania gdy słońce świeci za oknem
    Dziękuję wszystkim za uwagi a dla wszystkich równie niezdecydowanych zamieszczam ciekawy i b.pomocny link.

    http://www.cambags.com/index.php

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •