Wystarczy szybko nacisnąć spust dwa razy i już. O ile się nie mylę, można w menu ustawić czas, po jakim "zapada w drzemkę".
Zapełnienie bufora jest sygnalizowane w wizjerze, tak jak ilość wolnego w nim miejsca (po lekkim naciśnięciu spustu).
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami