Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 63

Wątek: D60

  1. #41

    Domyślnie

    sztuka polożyć się na zmieni w zagrodzie kur.. gdzie same twarde dowody
    /*\
    [ O ] D90 N50 8.1 Sigma 10-20 4-5.6 Tamron 70-300 (bosh..) Nie moge tera pisac, jezdem za granicom

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pytajaca Zobacz posta
    sztuka polożyć się na zmieni w zagrodzie kur.. gdzie same twarde dowody
    Chcesz zrobić zdjęcie tego co widzi kura? Wczuj się w kurę
    N

  3. #43

    Domyślnie

    Ano właśnie jak na mnie wszystkie udziwnienia typu odchylane LCD czy też LV albo nagrywanie filmów to ułatwienia dla pstrykaczy a nie ludzi których fotografika naprawdę pasjonuje. A co mieli powiedzieć ludzie fotografujący lustrzankami analogowymi. Oni nawet nie marzyli o takich bajerach a zdjęcia mieli o niebo lepsze niż dziś współcześni fotograficy. Sztuką nie jest mieć wybajerzony i udziwniony sprzęt a właściwe spojrzenie na świat i dużo samozaparcia oraz poświęcenia. Wtedy kiedy wyjdzie nam niesamowite foto będziemy jeszcze bardziej dumni i nie z odchylanego LCD super matrycy czy LV tylko z siebie ze potrafiliśmy zrobić coś wbrew sobie dzięki czemu osiągnęliśmy sukces w postaci niepowtarzalnej fotki.
    Nikon D200+Grip i Nikon F65|N50 f1,8|N18-70|S70-300 APO DG|Nikon SB-600| DELTA DRF-14| -= Moja Galeria FOTO =-

  4. #44
    cornicova
    Gość

    Domyślnie

    Witam Was.
    Ja również podpisuję się pod pytaniami i dokładam swoje: Wiem, że do D60 (którą również i ja posiadam) potrzebne są obiektywy z AF-S. Chciałabym kupić sobie stałkę f/1,8 50mm a wiem, że ona jest bez -S. Czy bardzo odczuję brak działania autofocusa? Czy są może jakieś przejściówki (o takich słyszałam), które wspomogłyby pracę z tym obiektywem? Nigdzie nie mogę się tego doszukać, a moje miasto to dziura pod względem technologii
    Z góry dziękuję

  5. #45

    Domyślnie

    witam

    chciałem zapytać
    1. jaki wybrać pomiar ekspozycji
    matrycowy, centralny, czy też punktowy??
    2.jaki wybrać tryb AF: jednopolowy, dynamiczny czy tez pierwszy plan.

    czym te ustawienia się różnią?

    i jakie wybrać jako najbardziej uniwersalne?

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomba1982 Zobacz posta
    chciałem zapytać
    1. jaki wybrać pomiar ekspozycji
    matrycowy, centralny, czy też punktowy??
    2.jaki wybrać tryb AF: jednopolowy, dynamiczny czy tez pierwszy plan.

    czym te ustawienia się różnią?

    i jakie wybrać jako najbardziej uniwersalne?
    Teraz mi rece opadly... nie wiem czy sie smiac czy plakac? Ludzie... co sie z Wami dzieje?

    WSZYSTKO pisze w instrukcji - wszystko!

    Ide sobie golnac setke bo nie dam rady
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Teraz mi rece opadly... nie wiem czy sie smiac czy plakac? Ludzie... co sie z Wami dzieje?

    WSZYSTKO pisze w instrukcji - wszystko!

    Ide sobie golnac setke bo nie dam rady
    Swiderku...bo ja nie dam rady.
    Mowi sie "jest napisane" a nie pisze
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  8. #48

    Domyślnie

    A jaa ciiii powieeemmmmm, żzżże jakkk czyttttam taaaakkkiee ppppytttannnnia to sięęęę zasttttaaaanawwwaiam czy tooo ja piiiłem czyyy pytttająąący

    A tak zupełnie na trzeźwo - instrukcja jest po to dołączana do sprzętu, żeby z niej korzystać. Jak kupiłem swoją D60 to zacząłem od lektury. Przeczytałem całą i do tej pory do niej wracam, Leży sobie na widocznym miejscu, pod ręką - nie w pudełku.
    N

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Swiderku...bo ja nie dam rady.
    Mowi sie "jest napisane" a nie pisze
    Ty juz lepiej nie czytaj tego watku ekoneta bo zaczynasz marudzic I nie badz taki purysta jezykowy. Polska jezyka, trudna jezyka
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  10. #50

    Domyślnie

    no cóż instrukcja owszem charakteryzuje pewne pojęcia więc w teorii rozumiem o co chodzi, a ja pytam doświadczonych praktyków co i jak stosować bo:

    1) teoria i praktyka nie zawsze idą w parze
    2) jestem początkujący
    3) od tego jest forum, żeby pytać i odpowiadać, a nie robić niepotrzebne uwagi - każdy kiedyś zaczynał i tez pewnie miał dużo pytań i wątpliwości.

    pozdrawiam.

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •