Niekoniecznie!
Nie wiem jak to jest w D50, ale w D60 (i wyżej), jak warunki są na granicy dopuszczalności, to miga w wyświetlaczu wizjera info: auto-ISO działa i zmienia ISO! To znaczy, że warunki ekstremalne i jak mam czas, to zmieniam parametry aby nie migało albo jak kadr ucieka pstrykam i zdjęcie jakoś wyjdzie. Pełna kontrola! He, he...![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami