oj nie demonizujmy ilości pixeli w s5pro.
z tej puszki spokojnie można interpolować do 12 zachowując dobrą jakość a wg. mnie obniżenie z 12 na 10 daje bardzo dobrą jakość.
fotki po interpolacji z fuji nie mają się czego wstydzić.
Szukaj
oj nie demonizujmy ilości pixeli w s5pro.
z tej puszki spokojnie można interpolować do 12 zachowując dobrą jakość a wg. mnie obniżenie z 12 na 10 daje bardzo dobrą jakość.
fotki po interpolacji z fuji nie mają się czego wstydzić.
S5Pro można porównywać wyłącznie ze współczesnymi mu Nikonami, a więc przede wszystkim z D200, ewentualnie D300.
D700 to jest inna bajka, dlatego koledzy wcześniej wspominali o pełnoklatkowym Fuji (tak, jak D700).
Mimo to S5Pro do dzisiaj jest rewelacyjnym sprzętem do studia i krajobrazu.
I tak będzie jeszcze baaaaardzo długo.
Ostatnio edytowane przez lodzermensch ; 01-06-2009 o 21:29
Dxxx Fx Fxx Pxxxx
ciekawe jak duzo osob produkuje ze swoich aparatow jakies ogromne wydruki?
ja widzialem wydruki poskaladane z okolo trzech klatek z fuji s5 (w max wielkosci i jakosci) przeskalowane pozniej o 400%
jakosc byla naprawde ok
(szkoda ze sie wystawa skonczyla bo jak ktos z warszawy to mogl to zobaczyc na wlasne oczy w kordegardzie na krakowskim, wystawa Doroty Podlaskiej)
ale tam chyba bylo ostre kadrowanie![]()
Skontaktuj się z nami