Close

Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 129

Wątek: S6 Pro

  1. #51

    Domyślnie

    oj nie demonizujmy ilości pixeli w s5pro.
    z tej puszki spokojnie można interpolować do 12 zachowując dobrą jakość a wg. mnie obniżenie z 12 na 10 daje bardzo dobrą jakość.
    fotki po interpolacji z fuji nie mają się czego wstydzić.

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emsolo Zobacz posta
    w sumie tak, ale d700 a d200 to spora różnica, d700 z szumami jest najlepszym aparatem, d3 tez mu ustępuję, nie wiele
    S5Pro można porównywać wyłącznie ze współczesnymi mu Nikonami, a więc przede wszystkim z D200, ewentualnie D300.
    D700 to jest inna bajka, dlatego koledzy wcześniej wspominali o pełnoklatkowym Fuji (tak, jak D700).

    Mimo to S5Pro do dzisiaj jest rewelacyjnym sprzętem do studia i krajobrazu.
    I tak będzie jeszcze baaaaardzo długo.
    Ostatnio edytowane przez lodzermensch ; 01-06-2009 o 21:29
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  3. #53

    Domyślnie

    ciekawe jak duzo osob produkuje ze swoich aparatow jakies ogromne wydruki?
    ja widzialem wydruki poskaladane z okolo trzech klatek z fuji s5 (w max wielkosci i jakosci) przeskalowane pozniej o 400%
    jakosc byla naprawde ok
    (szkoda ze sie wystawa skonczyla bo jak ktos z warszawy to mogl to zobaczyc na wlasne oczy w kordegardzie na krakowskim, wystawa Doroty Podlaskiej)

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    ciekawe jak duzo osob produkuje ze swoich aparatow jakies ogromne wydruki?
    ja widzialem wydruki poskaladane z okolo trzech klatek z fuji s5 (w max wielkosci i jakosci) przeskalowane pozniej o 400%
    jakosc byla naprawde ok
    (szkoda ze sie wystawa skonczyla bo jak ktos z warszawy to mogl to zobaczyc na wlasne oczy w kordegardzie na krakowskim, wystawa Doroty Podlaskiej)
    Oczywiście, że masz rację.
    Ja ostatnio oglądałem wydruki A3 z Nikona D100 (2,8Mpx). Rewelacja.
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lodzermensch Zobacz posta
    Oczywiście, że masz rację.
    Ja ostatnio oglądałem wydruki A3 z Nikona D100 (2,8Mpx). Rewelacja.
    O ile się nie myle, D100 miał 6,1 MP ...

  6. #56

    Domyślnie

    ale tam chyba bylo ostre kadrowanie

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borowik23 Zobacz posta
    O ile się nie myle, D100 miał 6,1 MP ...
    Przepraszam, miałem na myśli D1.
    Ostatnio edytowane przez lodzermensch ; 01-06-2009 o 22:32
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emsolo Zobacz posta
    Jedni twierdzą, że S6 będzie wykonany na bazie korpusu D700, inni że na bazie D300.
    A to jakaś wielka różnica jest?
    Krzysztof Paszkiewicz

  9. #59

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomitom Zobacz posta
    d700 ładniejszy
    Jaaasne, D300 z protezami

Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •