To jest to o czym pisałem parę postów wcześniej - Fuji byłby droższy. Jeśli to byłby FF to grono odbiorców jest zbyt małe. Jeśli miałby to być DX to będzie to jednak lekki zawód i biorąc pod uwage cene oscylującą prawdopodobnie kolo d700 wątpie zeby to był hit.
Hitem s5pro jest glownie dlatego ze cena w ciagu ostatnich paru miesiecy bylo powiedzmy sobie szczerze smiesznaPrzed tą promocją raczej był baaardzo niszowy.
No chyba ( tu sie zagalopuje ) że fuji ostro wjedzie w rynek dwoma korpusami - pro i semi-pro![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami