Up wątku, z nadzieją i małym dowodem heh
i jeszcze http://finepix.wordpress.com/2007/11...ions-revealed/
Szukaj
Up wątku, z nadzieją i małym dowodem heh
i jeszcze http://finepix.wordpress.com/2007/11...ions-revealed/
? jest data produkcji2560
nie, jestem germanistą
ale podejrzewam, że są tam jakieś informacje
Informacje sa.
Przeczytalem i do tej pory sie smieje
a z czego ? co tam takiego ciekawego nawymyślali ? :P
In an effort to avoid such distasteful events this time around, and ensure everybody can enjoy a FINEPIX S6 PRO, Fujifilm now supports the following storage formats…
* SD
* CF
* XD
* Memory Stick
* 3.5 inch floppy
* 5.25 inch floppy
* 8 inch floppy (in MB-D90b only)
* CD/DVD (in MB-D90b only)
* High-speed paper tape to maintain compatibility with Colossus
* Punch cards
ROTFL
myślę, że fuji FXem by całkowicie zamiotło konkurencję, może w końcu wielcy gracze by porzucili swoją niekorzystną dla konsumenta politykę produktową.
samyang już ich kopie po kostkach![]()
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami