Close

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 129

Wątek: S6 Pro

  1. #41

    Domyślnie

    oj tam - serwis Canona też działa różnie ...
    no ja mam nadzieje - że to jest jakaś wada softowa bardziej, albo coś do przestawieina, dociśnięcia bądź podlutowania ...
    bo jak nie - to jestem głęboko w d.... - aparatu używam, żeby dorobić i jakoś utrzymac sie w Wawie, jednoczesnie studiując - przez tą awarie zostaje odcięty od kasy :/

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emsolo Zobacz posta
    w sumie to za taka kase wybralbym juz d700
    Dlaczego?
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lodzermensch Zobacz posta
    Dlaczego?
    wydaje mi sie, że wolalbym nikona dlatego ze tanszy, napewno lepiej zachowuje sie wzgledem szumow, i tez ma dobrą matryce
    Ostatnio edytowane przez emsolo ; 31-05-2009 o 21:55

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emsolo Zobacz posta
    napewno lepiej zachowuje sie wzgledem szumow
    LOL

    Z fusów czy ze szklanej kuli to wywróżyłeś? Już wiesz jak się zachowuje matryca aparatu którego jeszcze nie ma i nie wiadomo czy w ogole będzie?

    LOL

  5. #45

    Domyślnie

    wiem ze fuji tego nie pobije

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emsolo Zobacz posta
    wiem ze fuji tego nie pobije
    masz szklaną kulę, jaja czy oko?
    Pytam bo chciałbym poznać Twoje techniki wróżenia.

  7. #47

    Domyślnie

    no na zdrowy rozsadek wróżę

  8. #48

    Domyślnie

    No i te dziwne picele, c'nie?

    Mówiłem ci - kompakt z filmami najlepszy.
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emsolo Zobacz posta
    wiem ze fuji tego nie pobije
    Akurat S5Pro w ma lepszą matrycę niż D200, a i D300 nie ustępuje wiele. Nie mówię o megapikselach, bo to akurat nie jest najważniejsze.
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  10. #50

    Domyślnie

    w sumie tak, ale d700 a d200 to spora różnica, d700 z szumami jest najlepszym aparatem, d3 tez mu ustępuję, nie wiele

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •