oj tam - serwis Canona też działa różnie ...
no ja mam nadzieje - że to jest jakaś wada softowa bardziej, albo coś do przestawieina, dociśnięcia bądź podlutowania ...
bo jak nie - to jestem głęboko w d.... - aparatu używam, żeby dorobić i jakoś utrzymac sie w Wawie, jednoczesnie studiując - przez tą awarie zostaje odcięty od kasy :/
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami