FF jest drogie, S5Pro było dużo droższe od D200 jak wyszło. Wiec jeśli spełniłyby sie nasze prośby to byłaby to puszka za 10-12k. Kto to kupi? - mały procent rynku byłby targetem. a ponieważ to byłby FF to by trzymał cenę i nie prędko by spadła do poziomów takich by amatorzy ( większa cześć rynku ) mogli by sobie na nią pozwolić.
Jest druga możliwość - s6pro z nowa matryca ale DX. cena 5k-7k. Wtedy trochę lepiej ale - tracą cześć rynku bo to nie FF. Ciężka sprawa ogólnie..
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami