Szukaj
Posiadam takie dwie karty 4GB od roku i problemow nie bylo z nimi zadnych
Ja mam 8GB Sandiska III i jest ok.Zamieszczone przez bialogardzianin
Przeczytałem inne wątki, m.in. ten, w którym robin102 chwalił Preteca. Dziwi mnie, że na stronie firmowej, przy sprawdzaniu kompatybilności, w ogóle nie było w bazie Fuji a co do Nikona to jest z lustrzanek tylko D50. Przekonywujący jest argument o niskim poborze prądu w stanie spoczynku.
D700, N24D, N35D, N85D, S150
help, przeleciałam ten i następny temat , i nie znalazłam, ktoś ze 2-3 dni temu podawał linka do strony z bateriami do fufu, bo potrzebuję na szybko jakiegoś, najlepiej orginalnego
edit
czekajcie widzę już topic)
sorki
Ostatnio edytowane przez Kasandra ; 26-04-2009 o 10:29
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=96261
nie wiem czemu wcześniej nie zauważyłam zanim zadałam pytanie
ja podawalem - www.batimex.pl, solidne baterie. Wzglednie szukac Hahnella, ale w PL jest drozsza od oryginalu. Niemniej uznawana rowniez i za lepsza, ale to kwestia subiektywna, wiec trudno z cala stanowczoscia tak stwierdzac....
Komercyjna stopka - regulamin forum!
Full Frame Nikon System
Skontaktuj się z nami