Bardzo cenne są takie uwagi! Im więcej wypowiedzi doświadczonych tym łatwiej poukładać sobie w głowie. Doceniam Twoją i innych forumowiczów edukacyjną rolę!Wychodzi na to, że to korpus studyjno- plenerowy ew. do innych zastosowań z dużą ilością światła, niezależnie od tego, czy się używa stałeczek 1,4? Reasumując, lubi dużo światła= nie polubi wieczorno- nocnego pleneru (oprócz niego trzeba jednak mieć minimum D300)?
BTW, wczoraj podziwiałem dynamikę tonalną Marca Goldsteina w serii "Red Chair" (na pbase są exify)- aż chce się mieć tego S5![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami