Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Porosty

  1. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    234

    Domyślnie

    za ostre są cienie jak dla mnie i ze złej strony to światło pada. Zazwyczaj unikam światła padajcego ze strony jak na focie. Takie światło spłaszcza kadr

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slanting_eye Zobacz posta
    jedynka dobra do focenia bo cierpliwa
    Dwójka też specjalnie nie uciekała

    Cytat Zamieszczone przez Anja_G Zobacz posta
    I dobrze Sympatyczną masz galerię.
    To bardzo milutki komentarz ... ale jak tylko robale wyjdą z nor...


    Dziękuję za komentarze Całemu Koleżeństwu

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roa Zobacz posta
    za ostre są cienie jak dla mnie i ze złej strony to światło pada. Zazwyczaj unikam światła padajcego ze strony jak na focie. Takie światło spłaszcza kadr
    Bo ja wiem, czy te porosty są spłaszczone? Tu użyłem flesza - ok. 45 stopni znad obiektywu. Plus poranne słońce.

  4. #14
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    234

    Domyślnie

    nie porosty są spłąszczone (bo widać nawet fakturę) ale kadr jest płaski bez głębi. W takich sytuacjach sprawdza się światło kontrowe.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roa Zobacz posta
    nie porosty są spłąszczone (bo widać nawet fakturę) ale kadr jest płaski bez głębi. W takich sytuacjach sprawdza się światło kontrowe.
    Kadr nie jest płaski..a kontrę nie jest łatwo użyć w mikro skali...
    Generalnie,to żyjemy z zastanym,a reszta to ...balszaja tiechnika.....no ,paka,kontry niet...
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #16
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    234

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Kadr nie jest płaski..a kontrę nie jest łatwo użyć w mikro skali...
    Generalnie,to żyjemy z zastanym,a reszta to ...balszaja tiechnika.....no ,paka,kontry niet...
    Pzdr
    Andrzej
    Dla mnie jest płaski ja diabli,
    O kontrę zastaną łatwo tylko trzeba rano wstać a nie walić lampą

    Przykłady (celowo linki a nie obrazy bo to nie mój wątek):
    http://www.roa-photography.net/glown...&image=dmu.jpg

    http://www.roa-photography.net/glown...age=mech_2.jpg

    http://www.roa-photography.net/glown...ge=przylas.jpg

  7. #17

    Domyślnie

    Roa ,a kuda nam rawniatsja z Taboj...
    Kto rano wstanie..?..bez grożby zwolnienia z pracy..?
    Master....of Universe....OMC...
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  8. #18

    Domyślnie

    Bardzo, bardzo fajne te Twoje "linki" roa Niestety tu nie mogłem zastosować kontrowego światła słonecznego, bo tak te małe cholery wyrosły, że się nie dało. Ale jest to oczywiście godny zastosowania pomysł - to są komentarze, jakie lubię - wnoszą bardzo istotne rzeczy. Dzięki.

  9. #19

    Domyślnie

    Ale jest to oczywiście godny zastosowania pomysł - to są komentarze, jakie lubię - wnoszą bardzo istotne rzeczy. Dzięki.
    No to czemu siedział jak ten kołek w zastrzale....?
    Trza było pytać...Komunikacja to podstawa...
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  10. #20
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    234

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Roa ,a kuda nam rawniatsja z Taboj...
    pisz mnie po polskiemu albo w ingliszu bo ja nie kumać wschodnie jazyki


    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Kto rano wstanie..?..bez grożby zwolnienia z pracy..?
    sobota, niedziela...

    Cytat Zamieszczone przez jerezano Zobacz posta
    Bardzo, bardzo fajne te Twoje "linki" roa
    dzięĸuję

    Cytat Zamieszczone przez jerezano Zobacz posta
    Niestety tu nie mogłem zastosować kontrowego światła słonecznego, bo tak te małe cholery wyrosły, że się nie dało.
    Myślę że po prostu słońce było już za wysoko. Jakbyś był tam o świcie to i kontra by była, i miekkie światło słoneczne...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •