za ostre są cienie jak dla mnie i ze złej strony to światło pada. Zazwyczaj unikam światła padajcego ze strony jak na focie. Takie światło spłaszcza kadr
Szukaj
za ostre są cienie jak dla mnie i ze złej strony to światło pada. Zazwyczaj unikam światła padajcego ze strony jak na focie. Takie światło spłaszcza kadr
nie porosty są spłąszczone (bo widać nawet fakturę) ale kadr jest płaski bez głębi. W takich sytuacjach sprawdza się światło kontrowe.
Dla mnie jest płaski ja diabli,
O kontrę zastaną łatwo tylko trzeba rano wstać a nie walić lampą
Przykłady (celowo linki a nie obrazy bo to nie mój wątek):
http://www.roa-photography.net/glown...&image=dmu.jpg
http://www.roa-photography.net/glown...age=mech_2.jpg
http://www.roa-photography.net/glown...ge=przylas.jpg
Roa ,a kuda nam rawniatsja z Taboj...
Kto rano wstanie..?..bez grożby zwolnienia z pracy..?
Master....of Universe....OMC...
Pzdr
Andrzej
Pozdrawiam
Andrzej.
Bardzo, bardzo fajne te Twoje "linki" roaNiestety tu nie mogłem zastosować kontrowego światła słonecznego, bo tak te małe cholery wyrosły, że się nie dało. Ale jest to oczywiście godny zastosowania pomysł - to są komentarze, jakie lubię
- wnoszą bardzo istotne rzeczy. Dzięki.
No to czemu siedział jak ten kołek w zastrzale....?Ale jest to oczywiście godny zastosowania pomysł - to są komentarze, jakie lubię- wnoszą bardzo istotne rzeczy. Dzięki.
Trza było pytać...Komunikacja to podstawa...
Pzdr
Andrzej
Pozdrawiam
Andrzej.
pisz mnie po polskiemu albo w ingliszu bo ja nie kumać wschodnie jazyki
sobota, niedziela...
dzięĸuję
Myślę że po prostu słońce było już za wysoko. Jakbyś był tam o świcie to i kontra by była, i miekkie światło słoneczne...
Skontaktuj się z nami